Śmiertelny wypadek
dodano: 12.11.2021Do śmiertelnego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj rano w gminie Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący citroenem 33-latek stracił panowanie, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku tego darzenia poniósł śmierć na miejscu.
Wczoraj rano dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło wczoraj rano na drodze powiatowej w miejscowości Zagrody w gminie Rejowiec. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Citroen 33-letni mieszkaniec gminy Rejowiec z nieustalonych dotychczas przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał z drogi na pobocze, gdzie dachował i uderzył w drzewo. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.
Aktualności
więcej-
KAS udaremniła przemyt 1,2 mln paczek papierosów. Kontenery z kontrabandą zatrzymane w Małaszewiczach
- „Nie daj się wciągnąć – wakacje to czas na przygody, nie na narkotyki”
- Miasto otrzymało środki na wsparcie straży pożarnej i ochrony ludności
- Wakacyjna robotyka dla dzieci!
- Co nas różni? - spotkanie przy kawie
- Rozpoczął się nabór wniosków w ramach konkursów „Strzelnica w Powiecie”
- Skuteczne działania zamojskich kryminalnych doprowadziły do wycofania z rynku ponad 26 kilogramów narkotyków i zatrzymania trzech osób trudniących się ich dystrybucją
- Nowa prognoza emerytury już na eZUS
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- Tragiczny finał zabawy nad wodą. 22-latek utonął w Zamościu (2)
- Umowa na budowę PSZOK w Zamościu podpisana (1)
- XXIX sesja Rady Miasta Zamość (56)
- Ponad 80 milionów złotych z KPO na rozwój medycyny i cyfryzację (7)
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (746)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (61)
- Zderzenie dwóch osobówek na rondzie (9)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Co nas różni? - spotkanie przy kawie
dodano: 16.06.2026Zapraszamy Państwa na spotkanie – rozmowę o tym co nas różni w kontekście hasła 51. Zamojskiego Lata Teatralnego, czyli: JEST PÓŹNO.
Zobacz materiałPróbował przekroczyć granicę mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie!
dodano: 10.06.2026Wczoraj 54-latek ob. Ukrainy kierujący Mercedesem próbował przekroczyć przejście graniczne w Zosinie mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy Straży Granicznej i przekazany policjantom z Hrubieszowa. 54-latek spędził noc w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo policjanci złożyli wniosek do Straży Granicznej o deportację mężczyzny w związku z popełnionym przestępstwem.
Zobacz materiałZmień wakacje w przygodę życia
dodano: 03.06.2026Wstąp do projektu „Wakacje z wojskiem” i sprawdź swoje granice w 27 dni!
Zobacz materiałKAS i CBŚP zlikwidowały nielegalną drukarnię półproduktów do produkcji papierosów
dodano: 03.06.2026• Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) oraz Centralne Biuro Śledcze Policji (CBŚP), działając pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Poznaniu, zlikwidowały nielegalną linię produkcyjną służącą do wytwarzania półproduktów wykorzystywanych przy produkcji wyrobów tytoniowych. • W trakcie realizacji zatrzymano 5 osób podejrzanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)