zamosc.tv

Wypadek w miejscowości Tarnawka Pierwsza

dodano: 22.11.2021

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Tarnawka Pierwsza. Na prostym odcinku drogi kierujący samochodem marki Opel, z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Siedzący za kierownicą mężczyzna pomimo reanimacji poniósł śmierć na miejscu.

Wczoraj około godziny 16:35 dyżurny Policji w Lublinie otrzymał zgłoszenie o wypadku w miejscowości Tarnawka Pierwsza. Ze zgłoszenia wynikało, że kierowca opla uderzył w drzewo.
Na miejsce skierowani zostali policjanci  ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący samochodem marki Opel, jadąc w kierunku miejscowości Zakrzew, na prostym odcinku drogi, z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył przodem pojazdu w drzewo. Ma miejscu służby ratunkowe podjęły reanimację. Życia mężczyzny nie udało się jednak uratować. Wstępnie ustalono, że za kierownicą samochodu siedział 23-letni mieszkaniec Lublina.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz