zamosc.tv

Zaatakował matkę nożem

dodano: 23.11.2021

33-latek z Kraśnika usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa swojej matki. Mężczyzna zaatakował kobietę nożem. Został zatrzymany prez kraśnickich policjantów. Będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Najbliższe 3 miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.

W nocy z piątku na sobotę dyżurny kraśnickiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że na terenie Kraśnika 33-latek zaatakował w domu swoją matkę nożem. Przerażony ojciec przekazał, że syn jest agresywny i pobudzony. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy na zewnątrz zastali przestraszone małżeństwo. Wezwana została również załoga karetki pogotowia ratunkowego. Policjanci weszli do środka domu i obezwładnili 33 latka, który miał jeszcze na sobie świeże ślady krwi. Wstępne ustalenia wskazywały na to, że napastnik od kilku dni dziwnie się zachowywał, aż w końcu w feralną noc w pewnym momencie bez powodu podszedł do siedzącej na kanapie matki i zaatakował ją nożem do tapet raniąc ją w rękę i łamiąc przy tym ostrze. Kobieta uciekła do kuchni, wtedy 33-latek wziął kolejny nóż do ręki i dalej atakował próbując ugodzić matkę, ta jednak skutecznie broniła się. Powtarzał, że „musi to zrobić”, za chwilę do kuchni wbiegł ojciec, który zaczął odciągać 33 latka umożliwiając ucieczkę kobiety na zewnątrz i wezwanie pomocy.   

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz