zamosc.tv

Już 13 grudnia „Choinki pod choinkę” RMF FM zawitają do Zamościa!

dodano: 07.12.2021

13 grudnia RMF FM rozdawać będzie choinki mieszkańcom Zamościa. Świąteczny konwój rozgłośni pojawi się na Rynku Wielkim już o godzinie 9. Wśród atrakcji, oprócz drzewek, będą też m.in. konkursy, animacje dla najmłodszych i karaoke. Na imprezie będzie też obecny Michał Szczygieł.

„Choinki pod choinkę” to organizowana od 2000 roku akcja radia RMF FM – rozgłośnia tej zimy odwiedza 14 miast rozdając tysiące pachnących, zielonych drzewek. W każdym mieście na słuchaczy rozgłośni czeka też mnóstwo innych atrakcji: m.in. świąteczne karaoke z kolędami, konkursy na mobilnej scenie, animacje dla dzieci. RMF FM rozdawać będzie też upominki, gadżety radia, świąteczne pierniki i częstować gorącą kawą.
Imprezę w Zamościu uświetni swoją obecnością Michał Szczygieł – polski piosenkarz, finalista programu “The Voice of Poland”, któremu popularność przyniosły takie hity jak „Nic tu po mnie”, „Spontan” i „Więcej”. Wszyscy słuchacze mogą liczyć na rozmowę z artystą oraz na świąteczne selfie.
Z bożonarodzeniowego miasteczka RMF FM nadawać na żywo będą reporterzy stacji, a ich relacji słuchać będzie można na bieżąco na antenie rozgłośni. Rozmawiać będą z uczestnikami o atmosferze na miejscu, o oczekiwaniu na Święta czy bożonarodzeniowych spotkaniach.

 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz