Konkurs fotograficzny #Fotografia Miesiąca 2021 rozstrzygnięty!
dodano: 23.02.2022Komisja w składzie Stanisław Orłowski, Tadeusz Adamczuk i Mirosław Chmiel dokonała wyboru jednego zwycięskiego zdjęcia z 2021 roku.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zwyciężczynią została Pani Anna Tabaka z fotografią pod tytułem „Najstarsza z najmłodszym”. Serdecznie GRATULUJEMY. Jednocześnie zapraszamy na wystawę fotografii, która już jest dostępna w holu w Zamojskim Domu Kultury.
Finisaż wystawy Fotografia Miesiąca 2021 odbędzie się 28 lutego o godzinie 17:00.
Zapraszamy wszystkich uczestników konkursu do udziału w wydarzeniu."
Liliana Iwańczyk
Specjalista ds. promocji i sprzedaży, Redaktor portalu internetowego
Aktualności
więcej-
DAWID ANDRES - PRZEZ AMAZONIĘ DO TELEWIZJI spotkanie z podróżnikiem
- Miasto Zamość otrzymało sprzęt łączności radiowej
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz
- Inwestycje, których chcą mieszkańcy. Wkrótce nabór wniosków do budżetu obywatelskiego Zamościa
- To będzie jedyny taki ZOL w regionie. Inwestycja w „starym” szpitalu zmierza do finału
- Nielegalne papierosy i e-papierosy – kontrola w sortowni przesyłek i na granicy
- Zatrzymani za pobicie i wpływanie groźbą na świadka odpowiedzą przed sądem
- Świadczenia dla rodziców – internetowe szkolenie ZUS
Komentowane Aktualności
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- 54–latek kierował Skodą mając prawie 3 promile (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (226)
- Potrącenie 59-letniej rowerzystki (6)
- Pożar lasu w powiecie biłgorajskim (4)
- Marcin Zamoyski Honorowym Obywatelem Zamościa (25)
- 235. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja (8)
- 44-latek potrącił 10-letniego chłopca (1)
- Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej (6)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Czas na roczne rozliczenie składki zdrowotnej
dodano: 22.04.2026Do 20 maja spora część przedsiębiorców powinna rozliczyć składkę zdrowotną za ubiegły rok. Jeżeli powstała niedopłata, trzeba uregulować ją w tym samym terminie. A jeśli jest nadpłata – przedsiębiorca otrzyma z ZUS zwrot. Roczne rozliczenie składki obowiązuje przedsiębiorców, którzy w 2025 roku opłacali podatek liniowy, według skali lub ryczałtem ewidencjonowanym. Bilans składki zdrowotnej pozwala ustalić jej ostateczną wysokość na podstawie przychodu lub dochodu z ubiegłego roku. Na stronie internetowej zus.pl jest kalkulator, który pomaga wyliczyć roczną składkę.
Zobacz materiałNieszczęśliwy wypadek podczas wycinki drzew w lesie
dodano: 21.04.2026Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło wczoraj w lesie pomiędzy miejscowościami Bełżec a Chyży. Podczas pracy związanej z wycinką drzew w kompleksie leśnym, 43-latek został przygnieciony przez spadający konar. Mężczyzna na skutek poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.
Zobacz materiałLŚNIENIE – wystawa dydaktyków i studentów ASP we Wrocławiu w Muzeum Zamojskim
dodano: 27.04.2026Muzeum Zamojskie zaprasza na wernisaż wystawy „LŚNIENIE”, prezentującej prace dydaktyków i studentów Wydziału Rzeźby i Mediacji Sztuki Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Ekspozycja stanowi przegląd aktualnych postaw twórczych oraz współczesnych kierunków w rzeźbie i działaniach przestrzennych, rozwijanych w jednej z najważniejszych uczelni artystycznych w Polsce.
Zobacz materiał“Opowieści, które budują markę – warsztat narracji, promocji i dziedzictwa”
dodano: 04.05.2026Biuro Informacji Turystycznej i Promocji Miasta w Zamościu jako organizator XXII Szturmu Twierdzy Zamość (12-14.06.2026 r.) serdecznie zaprasza do udziału w konferencji “Opowieści, które budują markę – warsztat narracji, promocji i dziedzictwa”. Spotkanie będzie poświęcone zagadnieniom związanym z promocją miejsc poprzez dziedzictwo kulturowe i historyczne. Jego głównym celem jest wyposażenie uczestników w praktyczną wiedzę m.in. na temat nowoczesnych narzędzi promocji i edukacji o dziedzictwie, storytellingu oraz historii jako potencjału promocyjnego.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)