zamosc.tv

Zderzenie motorowerzystki i osobówki

dodano: 13.05.2022

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w Tyszowcach. Kierujący fiatem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej motorowerem 45-latce. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Kierujący byli trzeźwi. Apelujemy o ostrożność na drodze.

Wczoraj przed godziną 11 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do którego doszło w Tyszowcach z udziałem motorowerzystki i osobówki.
Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 56-letni mieszkaniec gminy Łaszczów kierujący samochodem marki Fiat, na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej motorowerem marki Baotian. 45-letnia mieszkanka gminy Mircze kierująca jednośladem z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Kierujący fiatem nie potrzebował pomocy medycznej.
Badanie trzeźwości kierujących wykazało, że byli trzeźwi. Nad wyjaśnianiem przyczyn i okoliczności tego wypadku pracują policjanci.
Apelujemy o rozwagę i rozsądek na drogach oraz o kulturę i życzliwość wobec innych uczestników ruchu drogowego.

 

sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz