zamosc.tv

SYMPTONE - rockowy koncert w Zamościu

dodano: 23.05.2022

Koncert zespołu SYMPTONE z Rzeszowa odbędzie się w dn. 04.06.2022 w Miejscu Spotkań w miejscu Starej Bramy Lubelskiej.
Wstępna godzina rozpoczęcia wydarzenia - 21.00 (po zakończeniu Jarmarku Hetmańskiego).

SYMPTONE to czteroosobowy skład z Rzeszowa aktywnie działający od 2019 roku. Zespół serwuje słuchaczom muzykę z pogranicza grunge’u i nu-metalu, z lekkością eksplorując wytyczane przez siebie muzyczne szlaki. Chwytliwe melodie autorskich kompozycji idą tu w parze z ciężkimi, choć melodyjnymi riffami oraz charakterystycznym wokalem, któremu nie straszny zarówno śpiew czysty, jak i brudny rockowy pazur.
 
Finaliści Antyfest’u Antyradia 2021 w Warszawie - wyróżnienie i nagroda specjalna.
Finaliści Festiwalu Garaże 2021 w Szczecinie - zdobywcy Dzikiej Karty.
 
Utwory zespołu można usłyszeć w wielu stacjach w całej Polsce, m.in.: Antyradio, Radio Czwórka, Radio Praga, Radio Aktywne, Radio Szczecin, Radio Malbork, Radio WNET, Radio Spacja czy rodzimym Radio Rzeszów.
W notowaniu Turbo Top Antyradia pojawiły się do tej pory trzy utwory zespołu. „Pryzmat” doszedł do 2. miejsca w notowaniu, „Social” prezentowany był w propozycjach, zaś „Perspektywa”, na ten moment, dotarła do 3. miejsca.
W kwietniowym wydaniu Magazynu "Teraz Rock" można zapoznać się z recenzją debiutanckiej płyty "MindBox" wydanej na początku tego roku.

 


Manager - Karolina Majdan-Solecka

 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz