zamosc.tv

BMW z przerobionym numerem VIN odzyskane w Terespolu

dodano: 01.08.2022

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali samochód osobowy marki BMW o szacunkowej wartości około 55 tysięcy złotych.

W sobotę (30 lipca br.), na terenie drogowego przejścia granicznego w Terespolu, na kierunku wyjazdowym z Polski, zatrzymano 37 – letniego obywatela Białorusi. Mężczyzna usiłował wyjechać z Polski, samochodem marki BMW (2016 rok prod.), o szacunkowej wartości 55 tys. zł. Podczas prowadzonych czynności kontrolnych funkcjonariusze SG ustalili, iż numer identyfikacyjny VIN pojazdu umieszczony jest w miejscu odbiegającym od umiejscowienia oryginalnego oraz został naniesiony techniką znacznie odbiegającą od stosowanej przez producenta auta.
W sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze a następnie zatrzymaną osobę wraz z samochodem przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji w Terespolu.
Od początku tego roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali pojazdy o łącznej wartości ponad 7 mln zł.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz