zamosc.tv

Poszukiwane BMW o wartości 230 tys. zł odnalazło się w Dołhobyczowie

dodano: 04.10.2022

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali podczas kontroli granicznej poszukiwany samochód marki BMW X6 o wartości 230 tys. zł. Jest to już kolejny w ostatnim czasie, luksusowy samochód odzyskany na granicy w woj. lubelskim.

2 października br., na terenie drogowego przejścia granicznego w Dołhobyczowie, na kierunku wyjazdowym z Polski, samochodem  osobowym marki BMW X6 (rok produkcji 2017) próbował przekroczyć granicę 63-letni obywatel Ukrainy. Podczas prowadzonej kontroli granicznej ustalono, iż kontrolowany pojazd figuruje w bazach danych jako utracony na terytorium Andory.

W sprawie wszczęto postepowanie przygotowawcze. Kierowca został przesłuchany w charakterze świadka, zaś pojazd zabezpieczono do dalszych czynności. Warto dodać, iż jest to już kolejny w ostatnim czasie, luksusowy samochód odzyskany na granicy. W ubiegłym tygodniu, funkcjonariusze Straży Granicznej z Terespola, zabezpieczyli samochód osobowy marki Volkswagen Touareg o wartości 250 tys. zł.
 
Od początku tego roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG odzyskali różnego rodzaju pojazdy o łącznej wartości już prawie 8 mln zł.

 

Nadbużański Oddział Straży Granicznej

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz