Kulturalna Randka w ZDK
dodano: 13.01.2023Podczas wieczoru 11 lutego będziecie Państwo mieli szansę porozmawiać z osobami, którym brakuje Kogoś do pełni szczęścia. Zapraszamy każdego kto szuka drugiej połówki, bratniej duszy, z którą można podzielić się troskami i radościami, pójść na spacer, do kina lub kawę.
Romantyczny nastrój, muzyka, lampka wina i przygotowane przez nas bileciki ułatwią rozmowę z nieznajomym/nieznajomą. Będziemy czuwać nad Państwa poczuciem komfortu i przyjemnym entourage.
Niech 2023 rok będzie rokiem wykorzystanej szansy, zachęcamy Państwa do odważnego wypełnienia karty zgłoszenia oraz zapoznaniem się z regulaminem spotkania do pobrania - w sekretariacie ZDK oraz poniżej w załączniku ↓
W tegorocznej edycji zapraszamy osoby w przedziale wiekowym 35-50 lat.
Na deklaracje czekamy do 8 lutego. Wstęp na wydarzenie wynosi 30 złotych. Bilety do nabycia w sekretariacie ZDK (pon.-pt. 7:30-15:30)
ZDK Zamość
Aktualności
więcej-
Bezpłatne szkolenia: zapobiegaj wypadkom przy pracy
- Orla będzie jak nowa na całej długości. Wykonawca zrealizuje inwestycję ekspresowo
- „Rzeźba w porcelanie” – wystawa Stanisława Bracha
- Wakacyjna podróż do roku 1926. Muzeum Zamojskie zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe warsztaty
- „Kanclerskie Czwartki”
- 800 plus – nie zapomnij o wniosku!
- Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej
- Lato w kinie
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (713)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (61)
- Zderzenie dwóch osobówek na rondzie (9)
- Pijany kierowca dachował w Jacni i uciekł (1)
- Zderzenie citroena z volkswagenem (1)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (87)
- Nietrzeźwa 33-latka uratowana z zalewu (1)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
17. Przegląd Nowego Kina Francuskiego (10-18.06.2026)
dodano: 03.06.2026Przegląd Nowego Kina Francuskiego ponownie zagości w Zamościu! To doskonała okazja, aby poznać najnowsze i najciekawsze produkcje prosto z Francji. Na przegląd zaprasza Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu w dniach 10–18 czerwca 2026, godz. 18:30.
Zobacz materiałŚrodki przyszłych emerytów rosną w czerwcu o około 10 proc.
dodano: 01.06.2026W czerwcu środki zapisane na kontach i subkontach klientów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zwiększają się o coroczną waloryzację. To z nich ZUS wyliczy przyszłe emerytury. Od kilku lat waloryzacja składek utrzymuje się na wysokim poziomie.
Zobacz materiałZnęcał się nad rodziną. Recydywista trafił do aresztu na trzy miesiące
dodano: 16.06.202654-letni mieszkaniec Krasnegostawu podejrzany o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad członkami swojej rodziny najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna, będąc pod wpływem alkoholu, wszczynał awantury, podczas których stosował wobec nich przemoc. Podejrzany dopuścił się przestępstwa w warunkach recydywy. Grozi mu do 7,5 roku pozbawienia wolności.
Zobacz materiałCo nas różni? - spotkanie przy kawie
dodano: 16.06.2026Zapraszamy Państwa na spotkanie – rozmowę o tym co nas różni w kontekście hasła 51. Zamojskiego Lata Teatralnego, czyli: JEST PÓŹNO.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)