zamosc.tv

Narkotyki w mieszkaniu 24-latka

dodano: 28.01.2023

Policjanci w mieszkaniu 24-latka z Zamościa odnaleźli amfetaminę, haszysz, marihuanę i kokainę. Ich właściciel usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. 24-latek został również tymczasowo aresztowany.

Kryminalni z zamojskiej Policji na początku tygodnia przeszukali mieszkanie, w którym przebywał 24-letni mieszkaniec naszego miasta. W znajdujących się tam meblach odnaleźli foliowe worki a w nich susz roślinny, zbryloną substancję w beżowym kolorze oraz czarny proszek. Odnaleźli również niewielki woreczek ze strunowym zapięciem, w którym była biała substancja.
Znalezione worki wraz z zawartością policjanci zabezpieczyli i przewieźli do komendy.  Wykonane testy wykazały, że są to narkotyki. Łącznie kryminalni odnaleźli blisko 200 gramów amfetaminy, prawie 80 gramów haszyszu, ponad 50 gramów marihuany oraz kokainę.
24-letni właściciel narkotyków trafił do policyjnego aresztu. Jak się okazało był on również poszukiwany przez Prokuratury w Zamościu i Kaliszu celem ustalenia miejsca pobytu. Zatrzymany wczoraj usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zamościu zatwierdził wniosek Wydziału Kryminalnego zamojskiej jednostki Policji o zastosowaniu wobec 24-latka izolacyjnego środka zapobiegawczego, a zamojski Sąd Rejonowy dzisiaj wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na okres 3 miesięcy.
Zgodnie z przepisami posiadanie znacznych ilości środków odurzających lub substancji psychoaktywnych zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.
aspirant sztabowy Dorota Krukowska - Bubiło   

 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (1)

~Abstynent
- 11:49, 28.01.2023
Narkotyki i alkohol oraz nienawiść i agresja to przyczyna zła na tym swiecie. Wykrywać i tepic.
Odpowiedzi: 0
0
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV