zamosc.tv

84-latek zginął w pożarze domu

dodano: 30.01.2023

Do tragicznego w skutkach pożaru domu doszło wczoraj rano w miejscowości Wojsławice. W jednym z pomieszczeń znalezione zostały zwłoki mieszkającego tam 84-latka. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań.

Wczoraj około godziny 9:30 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze, do którego doszło w wolnostojącym domu w miejscowości Wojsławice. O fakcie tym poinformowali sąsiedzi, którzy pomogli wydostać się na zewnątrz mieszkającej tam 83-latce. Prowadzący akcję gaśniczą strażacy w jednym z pomieszczeń znaleźli częściowo zwęglone zwłoki 84-letniego męża kobiety. Starsza pani nie odniosła obrażeń w tym zdarzeniu.
Decyzją nadzorującego czynności prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań. Dzisiaj przeprowadzone zostaną oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa, które pozwolą na ustalenie przyczyn tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

 

komisarz Ewa Czyż

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz