zamosc.tv

Ogród zoologiczny w Zamościu zaprasza na wiosenne warsztaty edukacyjne

dodano: 21.03.2023

Ogród zoologiczny w Zamościu zaprasza na wiosenne warsztaty edukacyjne „Garnitury zwierząt – co zwierz na grzbiecie nosi”, których tematem będzie pokrycie ciała zwierząt.

Podczas zajęć przedstawimy zagadnienia związane z budową i funkcjami skóry oraz jej wytworów ze szczególnym uwzględnieniem wyglądu i roli pokrycia ciała u zwierząt utrzymywanych i prezentowanych w zamojskim zoo.
 „Lekcje w zoo” to przedsięwzięcie skierowane do grup zorganizowanych: wychowanków przedszkoli, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zajęcia dostosowane są do różnych grup wiekowych.
ZGŁOSZENIA grup zorganizowanych (minimum 15 osób) przyjmujemy z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem  pod nr  tel. 84 639 34 79.
O udziale w zajęciach decyduje kolejność  zgłoszeń.
Udział w zajęciach jest płatny zgodnie z aktualnym cennikiem.
W ramach przedsięwzięcia ZAPRASZAMY  także do wzięcia udziału w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Garnitury zwierząt – najpiękniejsze zwierzęta z zamojskiego zoo”, dającym możliwość wybrania i przedstawienia w formie pracy plastycznej zwierzęcia, mieszkańca zamojskiego zoo, wyróżniającego się ze względu na wyjątkowe pokrycie ciała.
Współorganizatorami konkursu plastycznego są Fundacja dla zwierząt TECTUM oraz Sklep  Plastyczno – Papierniczy Art Creative.
Regulamin przedsięwzięcia, konkursu plastycznego oraz klauzula zgody

 

Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu

 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz