Nieszczęśliwy wypadek podczas rozładunku
dodano: 22.03.2023Janowscy policjanci ustalają okoliczności nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło wczoraj w jednym z zakładów na terenie powiatu. 31 latek podczas rozładunku samochodu ciężarowego został uderzony przez otwieraną burtę. Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do szpitala.
Do zdarzenia doszło wczoraj po południu. Dyżurny janowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednym z zakładów na terenie powiatu doszło do nieszczęśliwego wypadku. Na miejscu policjanci ustalili, że podczas rozładunku samochodu ciężarowego 31 latek został uderzony przez otwieraną burtę.
Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do szpitala. 31 latek był trzeźwy. Ustalamy okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.
aspirant sztabowy Faustyna Łazur
Aktualności
więcej-
XVII Sesja Rady Miasta Zamość
- Nietrzeźwy cyklista zatrzymany podczas akcji "Jednośladem bezpiecznie przez wakacje"
- Pijany 52-latek jechał hulajnogą elektryczną
- „Dobry Start” z ZUS od lipca
- Lato w kinie - wakacyjna promocja!
- Pomóż Dawidowi
- ZOO NOCĄ 2025 r.
- Szef grupy przestępczej oszukującej na tzw. amerykańskiego żołnierza zatrzymany
Komentowane Aktualności
- XVII Sesja Rady Miasta Zamość (5)
- Szkoła Podstawowa nr 7 w Zamościu świętuje 80-lecie! (1)
- Ruszyło ogólnopolskie badanie WOBASZ (1)
- Dzień Dziecka na Zamczyskach (1)
- Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 r. (3)
- Dzień Weterana Działań poza Granicami Państwa (1)
- Rusza budowa strategicznego odcinka S17! (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XVII Sesja Rady Miasta Zamość (61)
- 12 Miesięcy Pracy dla Zamościa – prezydent miasta podsumowuje rok (122)
- Gniewosz plamisty (5)
- XVI Sesja Rady Miasta Zamość (488)
- Dziękuję i życzę (1622)
- 18-latek wjechał w drzewo (2)
- Podsumowanie kampanii Rafała Trzaskowskiego (66)
- Dziękuję i życzę (1622)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (801)
Inne informacje
12 osób odpowie za organizację nielegalnej migracji
dodano: 16.06.2025
Śledztwo prowadzone przez funkcjonariuszy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z Placówki w Sławatyczach znajdzie swój finał w sądzie. Prokuratura Okręgowa w Zamościu skierowała do Sądu Okręgowego w Siedlcach akt oskarżenia przeciwko 12 osobom, oskarżonym o kierowanie i udział w zorganizowanej grupie przestępczej trudniącej się procederem organizowania cudzoziemcom przekroczenia granicy Rzeczypospolitej Polskiej wbrew przepisom.
Zobacz materiałFałszywy dowód i stemple
dodano: 04.06.2025
Funkcjonariusze SG z placówek w Korczowej i Medyce przerwali podróż obcokrajowcom, którzy podczas odprawy posłużyli się fałszywymi dokumentami.
Zobacz materiałPierwszy rok i pierwszy poligon Terytorialsów z Bezwoli
dodano: 25.06.2025
Trwa pierwsze szkolenie zintegrowane żołnierzy 23 Batalionu Lekkiej Piechoty w Bezwoli. Podczas intensywnych ćwiczeń Terytorialsi doskonalą swoje kompetencje taktyczne, strzeleckie, a także działania nieregularne, w tym przeciwdywersyjne. Działający od roku pododdział 2 Lubelskiej Brygady OT w Bezwoli stawia na intensywne szkolenia i wciąż rekrutuje nowych ochotników.
Zobacz materiałMagia muzyki filmowej w sercu Lublina
dodano: 03.06.2025
Już w najbliższą sobotę (7 czerwca) w Lublinie odbędzie się kolejna edycja Nocy Kultury. W bogatym programie festiwalu znajdzie się wyjątkowe wydarzenie muzyczne – gala muzyki filmowej w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)