zamosc.tv

1 tydzień – 15 nielegalnych automatów zatrzymanych przez KAS

dodano: 24.05.2023

• Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z lubelskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) w ciągu ostatniego tygodnia zatrzymali 15 automatów i 2 kontenery, w których odbywały się gry hazardowe.
• Maszyny ujawniono w 4 punktach na terenie Zamościa i Puław. Zatrzymano 3 osoby.

Zamość
18 maja 2023 roku w centrum Zamościa funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej weszli do 2 kontenerów, w których odbywały się gry hazardowe. W każdym z nich znajdowały się po 3 urządzenia. Punkty działały jako bezobsługowe. Kontenery o wartości ok. 100 tys. zł oraz maszyny zostały zatrzymane.  
Puławy
22 maja 2023 roku funkcjonariusze weszli równocześnie do 2 punktów w centrum miasta. W pierwszym miejscu, znajdującym się w budynku usługowym, znaleźli 4 automaty do gier oraz 17 tys. zł. Na miejscu została zatrzymana kobieta, której postawiono zarzut urządzania gier hazardowych. W drugim punkcie, który miał być sklepem z warzywami i owocami, funkcjonariusze ujawnili 5 automatów i 15 tys. zł. Na miejscu zatrzymano osobę z obsługi, pod zarzutem urządzania gier hazardowych i jednego gracza pod zarzutem uczestnictwa w nielegalnych grach hazardowych.
Akcja odbyła się przy współpracy policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.
Obie sprawy prowadzi Lubelski Urząd Celno-Skarbowy w Białej Podlaskiej.
 
 
Michał Deruś
rzecznik prasowy
Izby Administracji Skarbowej w Lublinie

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz