Nieszczęśliwy wypadek podczas wycinki w lesie
dodano: 21.07.2023Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło wczoraj w miejscowości Potoki. Podczas pracy związanej z wycinką drzew w kompleksie leśnym, 54-latek został uderzony przez spadający konar. Pomimo podjętych czynności ratowniczych, na skutek poniesionych obrażeń, mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.
Wczoraj przed południem dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Potoki (gmina Lubycza Królewska), na terenie kompleksu leśnego miał miejsce wypadek przy pracy.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 54-letni mieszkaniec gminy Narol, zajmował się zawodowo wycinką drzew na stanowisku pilarza. Podczas wykonywania wczorajszej wycinki drzew, został uderzony w głowę przez spadający konar, najprawdopodobniej z drzewa obok tego które ścinał. Pomimo podjętych czynności ratunkowych, życia mężczyzny nie udało się uratować. Na skutek poniesionych obrażeń 54-latek poniósł śmierć na miejscu.
Prowadzone w tej sprawie śledztwo wykaże szczegółowe przyczyny i okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku. Decyzją prokuratora, ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.
młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska
Aktualności
więcej-
Ukradł rower bo nie chciał chodzić na piechotę
- Zatrzymano akcyzowego pasera i nielegalny towar za ćwierć miliona zł
- Fałszywa tożsamość na granicy: Mołdawianie zatrzymani dzięki Entry/Exit
- Bezpieczny Senior. MCPR zaprasza na bezpłatne warsztaty
- Weekend z 23. Festiwalem Millenium Docs Against Gravity
- Zatrzymany 42-latek za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem
- ZUS podsumowuje wypłaty „trzynastek”
- Zamojski Dom Kultury rozpoczyna akcję promującą 51. Zamojskie Lato Teatralne!
Komentowane Aktualności
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- 54–latek kierował Skodą mając prawie 3 promile (1)
- Umowa na budowę boiska wielofunkcyjnego na os. Orzeszkowej w Zamościu (3)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- 235. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja (8)
- Marcin Zamoyski Honorowym Obywatelem Zamościa (19)
- 44-latek potrącił 10-letniego chłopca (1)
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (150)
- Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej (6)
- Fordem w Nissana (6)
- Potrącenie rowerzystki (3)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Poszukiwany za handel bronią 61-latek powiązany w przeszłości z gangiem mokotowskim wpadł podczas dynamicznej akcji lubelskich „Łowców Głów” i kontrterrorystów
dodano: 13.04.2026Groźnego przestępcę mającego na koncie kierowanie przed laty zorganizowaną grupą przestępczą o charakterze zbrojnym, zatrzymali podczas dynamicznej akcji na jednej z ulic Puław Łowcy Głów z KWP w Lublinie przy wsparciu lubelskich kontrterrorystów. 61-letni mieszkaniec Lublina powiązany w przeszłości z gangiem mokotowskim, 10 lat spędził w więzieniu. Tym razem poszukiwany był do odbycia 4-letniej kary pozbawienia wolności za handel bronią i amunicją oraz wprowadzanie do obrotu znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna został już osadzony w Areszcie Śledczym w Lublinie.
Zobacz materiałZatrzymany 33-latek poszukiwany 8 listami gończymi, Europejskim Nakazem Aresztowania i czerwoną notą Interpolu
dodano: 22.04.2026Chełmscy kryminalni wspólnie z "Łowcami Głów" z KWP w Lublinie zatrzymali 33-latka poszukiwanego ośmioma listami gończymi, Europejskim Nakazem Aresztowania oraz czerwoną notą Interpolu. Mężczyzna, który na koncie ma szereg przestępstw przeciwko mieniu od kilku lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, a teraz wpadł w ręce policjantów na terenie powiatu zamojskiego. Najbliższe 6 lat spędzi w zakładzie karnym. Dzisiaj został doprowadzony do jednostki penitencjarnej.
Zobacz materiałPrzeżyli z sobą wiele lat. Wzruszająca uroczystość w Ratuszu
dodano: 10.04.2026Jestem niezmiernie szczęśliwy, że to właśnie mi przypadł w udziale zaszczyt, aby dzisiaj Państwu gratulować i życzyć wszystkiego najlepszego na kolejne lata wspólnego życia. To, że tutaj jesteście, to znak, że miłość naprawdę istnieje – mówił Rafał Zwolak, prezydent Zamościa do par, które w czwartek (9 kwietnia) w Sali Ślubów zamojskiego Urzędu Stanu Cywilnego świętowały jubileusz Złotych Godów.
Zobacz materiałBędą remonty kominów zabytkowych kamienic na Starym Mieście
dodano: 16.04.2026ZGL bierze się za kominy na Starym Mieście. Remonty są niezbędne i zostaną przeprowadzone. Są stare i wyeksploatowane. Wymagają jak najszybszych napraw, często gruntownych. Zakład Gospodarki Lokalowej w Zamościu postanowił wyremontować sporą część kominów w kamienicach na Starym Mieście.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)