zamosc.tv

Zderzenie z udziałem skutera i Mercedesa

dodano: 24.08.2023

65 – latek chciał skręcić w drogę polną, jednak nie zasygnalizował manewru i nie upewnił się, czy jest wyprzedzany. Zderzył się z dostawczym Mercedesem. Kierujący jednośladem z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Ustalamy szczegóły wypadku i po raz kolejny apelujemy o bezpieczną jazdę.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż po godzinie 15:00 w Biszczy. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że 65 – latek jadąc skuterem na trasie Biszcza – Potok Górny chciał skręcić lewo w polną drogę. Mężczyzna jednak nie zasygnalizował tego zamiaru jak i nie upewnił się, czy jest wyprzedzany. W wyniku czego zderzył się z dostawczym Mercedesem kierowanym przez 41 – latka z gminy Biłgoraj. Kierujący jednośladem z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.
Obecnie ustalamy szczegóły wypadku i po raz kolejny apelujemy o bezpieczną i ostrożną jazdę. Pamiętajmy, że kierującego jednośladem nie chroni karoseria samochodu, w przypadku zderzenia z innym podjazdem jest on narażony na poważne, a nawet śmiertelne obrażenia.

aspirant Joanna Klimek

 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (1)

~Ela
- 14:36, 24.08.2023
Masakra
Odpowiedzi: 0
1
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV