zamosc.tv

Pomoc nadeszła na czas

dodano: 27.09.2023

73-latek wyszedł z domu na mecz piłki nożnej i zaginął. Mężczyznę odnaleźli funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki w Medyce.

26 września funkcjonariusze SG z Medyki uczestniczyli w poszukiwaniach mieszkańca Przemyśla, który zaginął dwa dni wcześniej. Mężczyzna wyszedł z domu na mecz piłki nożnej w miejscowości Jaksmanice, po czym kontakt z nim się urwał. O pomoc w poszukiwaniach poprosili przemyscy policjanci.
W rejon poszukiwań skierowano mundurowych z placówki SG w Medyce. Strażnicy graniczni, doskonale znający obszar przygraniczny, szybko odnaleźli zaginionego mężczyznę. Poszukiwany w stanie znacznego wycieńczenia leżał na skraju pola kukurydzy, w pobliżu miejscowości Krówniki. Mężczyzna prawdopodobnie szedł na skróty i zasłabł. Na szczęście pomoc nadeszła w odpowiednim momencie. Mundurowi niezwłocznie udzielili pierwszej pomocy zaginionemu mężczyźnie, a następnie przekazali go przybyłej na miejsce załodze pogotowia ratunkowego.

Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz