Salsa Kubańska
dodano: 30.09.2023Zamojski Dom Kultury zaprasza na salsę! 21 października, godz. 12:00 w ZDK
wstęp wolny
Zajęcia poprowadzą Emilia i Piotr - wieloletnia para taneczna, rozwijająca i szerząca kulturę tańców karaibskich na terenie Lubelszczyzny. Taniec to dla Nich nie tylko zestawienie kroków, taniec to metoda i narzędzie do pracy nad własnym ciałem, higieną umysłu, samopoznaniem i poszerzaniem strefy komfortu.
Na swoich zajęciach stawiają na dobrą zabawę muzyką, ruchem i merytoryczną naukę. Celem tanecznych spotkań jest relaks i oddanie się chwili. Ich kursanci często wspominają, że na salę przychodzą dla zapomnienia - bycia tu i teraz.
Zajęcia taneczne realizowane są w ramach projektu „Za horyzont wyobraźni” dofinansowanego z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w 2023 r.
Zamojski Dom Kultury
Aktualności
więcej-
Policjanci z Zamościa zatrzymali dwóch poszukiwanych. Jeden z nich ukrył się w kanapie
- Konkurs na rodzinną ozdobę choinkową
- Ukraińska fałszywka ujawniona na przejściu granicznym w Korczowej
- Tomaszów Lubelski podczas Finału Wojewódzkiego Liga Robotów
- Uruchomienie Punktów Zamiejscowych CIDON w Województwie Lubelskim
- Sprzedając lub kupując on-line zachowajmy ostrożność
- Uważajmy na śliskie drogi!
- Dwa wypadki w powiecie tomaszowskim
Komentowane Aktualności
- Policyjny videorejestrator przerwał brawurową jazdę VW i BMW (1)
- Wyprzedzała na zakręcie - cudem uniknęła "czołówki" (1)
- Komunikat po konferencji prasowej Arkadiusza Bratkowskiego (7)
- Komunikat prasowy po konferencji Krzysztofa Hetmana (2)
- Przegląd muzyki wojskowej i patriotycznej (2)
- Prezent urodzinowy (1)
- Zderzenie z udziałem skutera i Mercedesa (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- 1500 mandatu dla 25-latka (1)
- LXVIII Sesja Rady Miasta Zamość cz.2 (14)
- Tragiczny wypadek w Kosobudach (2)
- Uciekał i uderzył w słup energetyczny (1)
- LXVIII Sesja Rady Miasta Zamość cz.1 (1)
- Śmiertelny wypadek w Białobrzegach (1)
- LXVII Sesja Rady Miasta Zamość (23)
- Dziękuję i życzę (1359)
- Marta Pfeifer na prezydenta (711)
- Wesołego Alleluja! (390)
- Przedszkole z Łabuń do Ruszowa? (338)
- Poparcie dla Wnuka (252)
- Puk, puk, puk (238)
- Ćwik kandydat (233)
Inne informacje
Ukraińska fałszywka ujawniona na przejściu granicznym w Korczowej
dodano: 30.11.2023
Funkcjonariusze SG z placówki w Korczowej zatrzymali fałszywy dowód rejestracyjny. Dokumentem posłużył się cudzoziemiec wyjeżdżający z Polski.
Zobacz materiałDwa wypadki w powiecie tomaszowskim
dodano: 29.11.2023
Ostatniej doby w powiecie tomaszowskim doszło do dwóch wypadków drogowych. 71-letnia kierująca Renault w Dąbrowie Tarnawackiej na DK-17 nie ustąpiła pierwszeństwa 50-letniemu kierującemu busem relacji Zamość-Tomaszów Lub. Dwie osoby z busa trafiły do szpitala. Natomiast 31-letnia kierująca Lexusem w Tyszowcach wpadła w poślizg i uderzyła w jadącego z naprzeciwka Volkswagena. 65-latek kierujący tym pojazdem trafił do szpitala. Apelujemy o ostrożność za kierownicą!
Zobacz materiał„Ferie z WOT” – kolejna edycja przed nami
dodano: 27.11.2023
Zastanawiasz się co robić w nadchodzące ferie? To proste - dołącz do nas! 2 Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej już po raz kolejny przygotowuje szkolenie podstawowe w ramach projektu „Ferie z WOT”. Szkolenie to skierowane jest przede wszystkim do pełnoletnich uczniów szkół średnich, studentów oraz nauczycieli.
Zobacz materiałPolicjanci z Zamościa zatrzymali dwóch poszukiwanych. Jeden z nich ukrył się w kanapie
dodano: 30.11.2023
Chcąc uniknąć zatrzymania poszukiwany 43-latek schował się w kanapie. Jednak nie pomogło mu to w uniknięciu zatrzymania i został znaleziony przez policjantów. Trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe pół roku. Zgodnie z nakazem sądu do więzienia mundurowi doprowadzili również poszukiwanego 23-latka. Mężczyzna będzie tam przebywał ponad 2 lata.
Zobacz materiał