zamosc.tv

Wyprzedzała na zakręcie - cudem uniknęła "czołówki"

dodano: 03.11.2023

Jazda z nadmierną prędkością, wyprzedzanie ciągu pojazdów na zakręcie to tylko niektóre z wykroczeń, które popełniła kierująca mercedesem 50-latka. Kobieta cudem uniknęła czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem. Nieodpowiedzialne zachowanie kierującej zarejestrowała policyjna kamera. Policjanci ukarali 50-latkę mandatem w wysokości 4 tysięcy złotych i 34 punktami karnymi, zatrzymali też jej prawo jazdy. Pamiętajmy, że taki brak odpowiedzialności na drodze może skończyć się tragedią!

Jak nieodpowiedzialnie mogą zachowywać się kierowcy uchwyciło oko policyjnej kamery. Policjanci pełniący służbę radiowozem z wideorejestratorem każdego dnia ujawniają szereg wykroczeń i przypadków ewidentnego łamania przepisów drogowych. W wielu sytuacjach kierujący narażają swoje życie i zdrowie oraz innych uczestników ruchu drogowego.

W miejscowości Kolonia Mojsławice kierująca Mercedesem wyprzedzała na zakręcie ciąg pojazdów stwarzając tym samych zagrożenie bezpieczeństwa dla siebie i innych. Kobieta cudem uniknęła czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem. Przekroczyła także dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 66 kilometrów na godzinę. W związku z powyższym policjanci ukarali 50-letnią obywatelkę Ukrainy mandatem karnym w wysokości 4 tysięcy złotych i 34 punktami karnymi oraz zatrzymali jej prawo jazdy.

Następnie tego samego dnia 60-letni obywatel Ukrainy kierujący Audi jadąc ulicą Chełmską wyprzedzał na podwójnej ciągłej dojeżdżając do wierzchołka wzniesienia. Ponadto przekroczył dozwoloną prędkość jazdy o 39 kilometrów na godzinę. Jak się okazało kierowca już nie pierwszy raz odpowiadał za tego rodzaju wykroczenia drogowe. Policjanci ukarali go mandatem karnym w wysokości 2800 złotych oraz 18 punktami karnymi.
Z kolei w miejscowości Janki 52-letni obywatel Ukrainy kierujący Iveco wyprzedzał na zakręcie dojeżdżając do wierzchołka wzniesienia. Policjanci zatrzymali kierowcę i ukarali mandatem karnym w wysokości tysiąca złotych i 10 punktami karnymi.
Pamiętajmy, że brak odpowiedzialności na drodze może skończyć się tragedią! Apelujemy o bezpieczną i rozsądną jazdę!
 
aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak

 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (1)

~ostrożnie
- 11:58, 04.11.2023
Apel do Ukraińców. W swoim kraju macie wojnę, nie wprowadzajcie Polakom wojny na drodze, korzystacie z naszej gościnności i nie narażajcie życia i zdrowia swojego i naszego.
Odpowiedzi: 0
4
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV