zamosc.tv

Policyjny videorejestrator przerwał brawurową jazdę VW i BMW

dodano: 17.11.2023

Brawurową jazdę 43-letniej kierującej VW i 47-letniego kierującego BWM przerwali wczoraj tomaszowscy policjanci. Obywatele Ukrainy pędzili S-17 prawie 180 km/h. Ich jazdę zarejestrował policyjny videorejestrator. Za przekroczenie prędkości zapłacili mandaty po 1500 zł., a na ich konta wpłynęło po 13 pkt karnych. Apelujemy o jazdę zgodną z obowiązującymi limitami prędkości.

Nadmierne przekraczanie prędkości, brawurowa jazda i kierujący pod wpływem alkoholu to najczęstsze przyczyny najpoważniejszych w skutkach wypadków drogowych. Dlatego policjanci ruchu drogowego zwracają szczególną uwagę na związne z nimi naruszenia przepisów.
Przykładem są wczorajsze pomiary prędkości w Jezierni. Policjanci pełniący służbę z wykorzystaniem videorejestratora zarejestrowali „wyścig” dwóch osobówek na S-17. Na jednym pasie ruchu, 43-letnia kierująca VW jechała z prędkością 176km/h, a na drugim 47-letni kierujący BMW jechał z prędkością 175km/h. Dopuszczalna prędkości na tym odcinku drogi to 120 km/h. Mundurowi zatrzymali do kontroli kierujących. Obywatele Ukrainy za jazdę z nadmierną prędkością otrzymali mandaty karne w kwocie po 1500 zł. Na ich konta wpłynęło również po 13 punktów karnych.  
Apelujemy o jazdę zgodną z obowiązującymi limitami prędkości. Lepiej do celu dojechać 5 minut później, niż wcale.

młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (1)

~ssss
- 23:47, 18.11.2023
Przy tak znacznym przekroczeniu prędkości powinni mieć zatrzymane prawko na trzy miesiące.
Odpowiedzi: 0
0
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV