Krewka 32-latka zatrzymana za znieważanie i naruszenie nietykalności!
dodano: 20.11.202332-letnia Ukrainka wjechała BMW do rowu i nie mogła wyjechać. Próbował jej pomóc pasażer pchając samochód, ale on też był zbyt pijany, aby to się udało. Gdy na miejscu pojawili się wezwani przez świadka policjanci z OPP w Lublinie kobieta stała się agresywna. Znieważyła policjantów i naruszyła nietykalność jednego z nich poprzez szarpanie i gryzienie. Krewka 32-latka trafiła do policyjnej celi.
W piątek wieczorem policjanci otrzymali informację o nietrzeźwej kierującej BMW, która próbuje odjechać, po tym jak wcześniej wjechała do rowu. Do zdarzenia doszło w miejscowości Szczekarków pow. opolski. Na miejsce zostali skierowani policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie. Gdy jeden z funkcjonariuszy próbował wyjąć kluczyk, siedząca za kierownicą kobieta, która nie chciała wyjść z auta, zaczęła go gryźć.
Agresywna kobieta znieważała policjantów. Konieczne było użycie środków przymusu w postaci siły fizycznej i kajdanek. Niezbędne okazało się jeszcze przymusowe pobranie od niej krwi, bowiem powiedziała ugryzionemu przez nią policjantowi, że jest chora na gruźlicę. Krewką kobietą okazała się 32 – letnia ob. Ukrainy, która ostatecznie została umieszczona w policyjnym areszcie.
Kobieta musi się liczyć nie tylko z odpowiedzialnością karną za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości, ale także za znieważanie i naruszenie nietykalności funkcjonariusza. 32 – latce grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
nadkomisarz Andrzej Fijołek
Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji
w Lublinie
Aktualności
więcej-
Uroczystości patriotyczne we wrześniu 2026 roku w Zamościu
- XXXI Sesja Rady Miasta Zamość
- Sala lekcyjna na świeżym powietrzu przy SP Nr 2 już gotowa
- Ważna narada przed nowym rokiem szkolnym
- PRO Festiwal w Zamościu
- Wyższa emerytura? Zamojski ZUS zaprasza na spotkanie
- Kolejne remonty mogił żołnierskich na Cmentarzu Wojennym Rotunda
- Zamiast folii – papierosy. KAS udaremniła przemyt za 5 mln zł na granicy w Dorohusku
Komentowane Aktualności
- Wyższa emerytura? Zamojski ZUS zaprasza na spotkanie (1)
- Zamiast folii – papierosy. KAS udaremniła przemyt za 5 mln zł na granicy w Dorohusku (1)
- Kolejne remonty mogił żołnierskich na Cmentarzu Wojennym Rotunda (1)
- Uroczystości patriotyczne we wrześniu 2026 roku w Zamościu (1)
- 60 połączy os. Karolówka z al. Jana Pawła II (2)
- XIII Piesza Zamojska Pielgrzymka Środowisk Trzeźwościowych - 22.08.2026 (1)
- Wakacje dobiegają końca. Na uczniów z Zamościa będą czekać wyremontowane szkoły (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- Skręcała w lewo i nie ustąpiła pierwszeństwa (1)
- Adamów - 18-latek sprawcą śmiertelnego potrącenia (127)
- Święto Wojska Polskiego w Zamościu (68)
- Zaćmienie Słońca na Zamojszczyźnie (63)
- Pozrywane dachy z domów i budynków gospodarczych (1)
- Oszuści zatrzymani zaraz po wyłudzeniu pieniędzy (1)
- 82. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Zamościu (63)
- Dziękuję i życzę (1686)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Kino przyjazne sensorycznie – Pucio kocha zwierzaki
dodano: 26.08.2026Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu we współpracy z Fundacją Pomoc Autyzm ma przyjemność zaprosić widzów ze spektrum autyzmu i ich opiekunów na dedykowane im projekcje kinowe. Seanse przyjazne sensorycznie są dla wszystkich, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu lub są wrażliwi wzrokowo.
Zobacz materiałŚwiadczenie wspierające. Skorzystaj z konsultacji ZUS
dodano: 19.08.2026O świadczenie wspierające dla dorosłych osób z niepełnosprawnością będzie można dopytać podczas dyżurów telefonicznych i szkolenia, na które zaprasza we wrześniu Zakład Ubezpieczeń Społecznych.
Zobacz materiałUroczyste obchody Święta Wojska Polskiego
dodano: 14.08.202615 sierpnia w Zamościu odbędą się uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. Organizatorem wydarzenia jest Dowódca Garnizonu Zamość płk Krzysztof Pietrzak.
Zobacz materiałDołącz do Klubu Dziecięcego „Motoryka Smyka”!
dodano: 06.08.2026Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc w naszej grupie! Jeśli szukasz wartościowych zajęć dla swojego malucha, to idealny moment, aby do nas dołączyć.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)