zamosc.tv

Koncert zespołu Ponad Chmurami promujący nowy album Małe Niebo

dodano: 08.12.2023

Zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie z krainą łagodności… Zespół Ponad Chmurami po dziesięciu latach na muzycznej scenie doskonale zdaje sobie sprawę w jakich utworach i tematyce odnajduje się najlepiej. Sumą zebranych przez ten okres przeżyć, emocji, poetyckich (i nie tylko) spotkań i doświadczeń jest premiera albumu „Małe niebo”. To nietuzinkowe wydawnictwo pełne jest wrażliwości na otaczające piękno, porusza tematy ważne, mówi o tęsknocie, potrzebie bycia z drugim człowiekiem, podstawowych wartościach, a także skłania do refleksji. Jest opowieścią o tym, czym dla Ponad Chmurami jest właśnie „Małe niebo”…

Zapraszamy Państwa na koncert promujący najnowszą płytę zespołu Ponad Chmurami zatytułowaną „Małe niebo”. W trakcie koncertu pojawią się również piosenki znane z takich albumów jak „Ponad Chmurami” czy „Czas nic nie zmienił”. Usłyszą Państwo utwory do wierszy min. Marii Konopnickiej, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Wiesławy Kwinto-Koczan WUKI, Ewy Pilipczuk, Krzysztofa Cezarego Buszmana czy Krzysztofa Kasperczyka. Ponad Chmurami ma na swoim koncie wiele koncertów w wypełnionych salach domów kultury i klubów muzycznych na terenie całej Polski. Zespół koncertował także m.in. w Niemczech i Włoszech. Grupa brała udział także w wielu konkursach piosenki poetyckiej, gdzie zawsze znajdowała się w gronie laureatów. Koncert odbędzie się w Zamojskim Domu Kultury (Partyzantów 13, 22-400 Zamość) 27.01.2024 (sobota) o godz. 17:00. Ponad Chmurami zagrają w składzie: - Katarzyna Jacuk (śpiew, gitara akustyczna, ukulele, idiofony) - Nikodem T. Jacuk (gitara akustyczna) - Adam Garnecki (wiolonczela) - Dominik Łochnicki (realizacja dźwięku) Bilety w cenie 60 zł do nabycia w Sekretariacie Zamojskiego Domu Kultury oraz online Kup bilet.

Organizator: NikART Nikodem Jacuk, ul. M. Konopnickiej 7/2, 57-500 Bystrzyca Kłodzka

 

ZDK Zamość

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz