zamosc.tv

Walentynkowy weekend w kinie

dodano: 08.02.2024

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na walentynkowy weekend w kinie 10-11 lutego 2024. Na ekranach m.in: BABY BOOM, CZYLI KOGEL MOGEL 5 – komedia taka jak dawniej i ciąg dalszy przygód wyjątkowej, patchworkowej rodziny Wolańskich oraz Zawadów; PRISCILLA - głęboko prawdziwy i zachwycająco subtelny portret miłości, fantazji i sławy Elvisa i Priscilli; JAK UKRADŁEM 100 MILIONÓW – kryminalna komedia romantyczna, a w niej: dwóch przyjaciół, jedna dziewczyna, wielka miłość i wielka kasa; DZIEWCZYNA INFLUENCERA - cała prawda o świecie internetowych celebrytów. Bilety już w sprzedaży!

A ponadto na ekranach: ARGYLLE. TAJNY SZPIEG - ostry jak brzytwa, thriller szpiegowski, wiele tu niespodzianek i wiele emocji; OPADAJĄCE LIŚCIE - w filmie, będącym celebracją małych chwil i niepozornych gestów, jest miejsce na humor, wzruszenie, głęboki humanizm, ale i komentarz do aktualnych wydarzeń.
Dla młodzieży i najmłodszych kinomanów: EMMA I CZARNY JAGUAR - pasjonująca wyprawa do serca Amazonii, gdzie w przepięknych okolicznościach przyrody rozkwita niezwykła przyjaźń dorastającej dziewczynki i czarnego jaguara; EKIPA Z DŻUNGLI. MISJA RATUNKOWA - wielka zabawa i wartościowa lekcja przyrody dla dużych i małych; CUDOWNY CHŁOPAK. BIAŁY PTAK - niezwykła opowieść o potrzebie akceptacji, odwadze, miłości i walce o przetrwanie; AKADEMIA PANA KLEKSA - budząca zachwyt scenografia, stworzone z dbałością o każdy detal kostiumy, wybitni aktorzy i dziesiątki utalentowanych dzieci; WYFRUNIĘCI - wzruszająca opowieść o znaczeniu rodziny i zbliżającej się przygodzie; KATAK. PODWODNA PRZYGODA - pełna emocji podróż po wielkiej północy!

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy”

 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz