Sportowe ferie odkryły talenty
dodano: 28.01.2011Dobiegające końca „Sportowe ferie”, organizowane dla młodych adeptów sportów walki z miasta i gminy Tyszowce, ujawniły kolejne młode talenty.
Zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywały się trzy razy w tygodniu w hali sportowej Zespołu Szkół nr 5 w Tyszowcach. Grupa około 30 osób pod okiem trenera „Pogoni Czartowczyk” Daniela Chwastka trenowała zapasy i sumo oraz brała udział w grach i zabawach sportowych.„Około 10 osób z tej grupy ma zadatki na poważniejsze uprawianie sportów walki. Zaprosimy je na nasze stałe zajęcia i spróbujemy rozwinąć ich talent” - mówi trener Chwastek.
Dzięki współpracy z Klubem Sportowym „Agros” zawodnicy z Tyszowiec wyjechali też do Zamościa, gdzie mogli korzystać z pełnowymiarowej hali sportowej, maty zapaśniczej i judo oraz sauny i basenu. W pierwszym tygodniu ferii część zapaśników „Pogoni” uczestniczyła w treningach, które we Włodawie prowadził mistrz świata w zapasach Piotr Jabłoński.
Aktualności
więcej-
Oszustwo na domek w Zakopanem
- Jechał ciągnikiem bez świateł i wykonywał niebezpieczne manewry. Miał niemal 3 promile alkoholu w organizmie
- Czołówka w Korytkowie Dużym
- Rekrutacja do 3 Zamojskiego batalionu zmechanizowanego
- II kwartał 2026 roku – mniej przypadków niezgłoszonej na granicy gotówki
- „Z młodej piersi się wyrwało…” – wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, upamiętniające 82.rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego
- Wakacyjne pokazy musztry
- Obywatel Ukrainy za kradzieże został wydalony z Polski
Komentowane Aktualności
- Charytatywny koncert na Rynku Wielkim. Wszyscy gramy dla Dominiki (3)
- Komunikat - utrudnienia w parkowaniu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Zamościu (2)
- Ulica Literacka 2026 (1)
- Obywatel Uzbekistanu za organizowanie nielegalnej migracji został wydalony z Polski (1)
- Ulica Literacka 2026 (1)
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXIX sesja Rady Miasta Zamość (508)
- Pięć osób w szpitalu (7)
- Pijany kierowca audi doprowadził do czołowego zderzenia w Jatutowie. Miał ponad 2 promile (1)
- Potrącenie seniorki na pasach (1)
- Zderzenie mercedesa z volvo na Lipskiej (1)
- Dziękuję i życzę (1686)
- Święto Policji w Zamościu (3)
- Dziękuję i życzę (1686)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Nowa prognoza emerytury już na eZUS
dodano: 30.06.2026Każdy ubezpieczony może już sprawdzić przez internet, jaki kapitał zgromadził na emeryturę w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. W ostatni weekend czerwca instytucja zakończyła coroczną akcję udostępniania klientom informacji o stanie ich kont.
Zobacz materiałAuta skradzione w Portugalii i Niemczech odzyskane dzięki BiOSG
dodano: 24.07.2026Międzynarodowa współpraca Bieszczadzkiego Oddziału SG przyniosła kolejne efekty. Dzięki wymianie informacji śledczych z BiOSG i szybkiej reakcji czeskich i szwajcarskich służb kolejne pojazdy wrócą do właścicieli.
Zobacz materiał„Z młodej piersi się wyrwało…” – wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, upamiętniające 82.rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego
dodano: 27.07.20261 sierpnia 2026 r. o godz. 17.15 na Rynku Wielkim w Zamościu odbędzie się wydarzenie pn. „Z młodej piersi się wyrwało…” – wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, upamiętniające 82.rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.
Zobacz materiałWyjątkowy rajd na 35-lecie BiOSG
dodano: 13.07.2026Kilkadziesiąt kilometrów na rowerach, malownicze trasy i miejsca związane z historią ochrony granicy – tak przebiegał rajd rowerowy Transgranicznym Szlakiem Dawnych Placówek SG.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)