zamosc.tv

Poszukiwany, pijany i na zakazie „wpadł” przez niezapięte pasy

dodano: 27.03.2024

35-latek z pewnością pożałował, że nie zapiął pasów bezpieczeństwa podczas wczorajszej jazdy Fordem, czym zwrócił na siebie uwagę policjantów. Okazał się osobą poszukiwaną do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności za jazdę pod wpływem alkoholu, w organizmie miał 1,4 promila, a na koncie sądowy zakaz kierowania pojazdami. Najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

Tomaszowscy policjanci podczas wczorajszej służby zwrócili uwagę na kierującego Fordem, który jechał ul. Długosza w Tomaszowie Lub. Kierujący tym pojazdem nie korzystał z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy. Jak się okazało, nie było to jego jedyne przewinienie. 35-letni mieszkaniec gm. Tomaszów Lub. w organizmie miał 1,4 promila alkoholu, posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz okazał się osobą poszukiwaną.
Mężczyzna finalnie został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niestosowania się do orzeczonych środków karnych. Otrzyma również mandat za niekorzystanie z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy. Następnie zostanie doprowadzony do zakładu karnego do odbycia prawie roku zastępczej kary pozbawienia wolności za jazdę w stanie nietrzeźwości.

młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz