zamosc.tv

Życie pszczół - opowieść i działania plastyczne

dodano: 19.04.2024

Czy wiesz, że pszczoły to jedyne owady, które produkują pokarm dla człowieka?!

Zapraszamy na niezwykłą opowieść pełną fascynujących informacji o tych małych skrzydlatych stworzeniach. Przyjdź i poznaj tajemnice, które pszczoła skrywa pod swoim pasiastym futerkiem! To spotkanie dla wszystkich miłośników natury – dla dzieci i rodziców.

Po prelekcji dla młodszych – działania plastyczne, a dla starszych – możliwość zakupu lokalnego miodu oraz różnych pszczelich produktów wraz z informacjami na temat korzyści płynących z tych naturalnych skarbów.

Zapraszamy 11 maja o godz. 10:00 do Zamojskiej Akademii Kultury. Nie przegap okazji, by poszerzyć swoją wiedzę i spojrzeć na świat pszczół z zupełnie innej perspektywy.

O świecie pszczół opowie Kasia Paczos – pszczelarka z pasją, kochająca naturę i zwierzęta. Od kilku lat opiekuje się tymi skrzydlatymi przyjaciółmi jakimi są pszczoły. Opowie o pszczołach i pszczelarstwie, o pracy pszczelarza i hodowli oraz znaczeniu pszczół dla naszej planety. Dzięki Kasi poznacie świat, w którym pszczelarstwo to nie tylko pasja, ale również styl życia z szacunkiem dla natury i jej mieszkańców.

Na działania plastyczne zaprosi Małgorzata Piłat – instruktorka Zamojskiego Domu Kultury

Bilety na wydarzenie w cenie 25 zł dostępne w Sekretariacie ZDK i online

Odpłatność tylko dla dzieci. (w sprzedaży stacjonarnej obowiązują zniżki KZ, KDR, KS) 

 

ZDK Zamość

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz