zamosc.tv

Filmowa sobota w Zamojskiej Akademii Kultury

dodano: 19.04.2024

Zamojska Akademia Kultury zaprasza najmłodszych kinomanów wraz z rodzinami na projekcje filmowe. 4 maja 2024 na ekranie najnowsze animacje: KICIA KOCIA W PRZEDSZKOLU oraz UCIECZKA ZE ZWIERZOWERSUM. Przed seansami konkursy z nagrodami. Projekcje odbędą się w Zamojskiej Akademii Kultury, ul. Akademicka 8, II piętro, sala kinowa „Od A do Z”.

Program:

11:00 KICIA KOCIA W PRZEDSZKOLU

Kicia Kocia ponownie na wielkim ekranie! Rezolutna kotka po raz kolejny zaprasza na seans pełen humoru, emocji oraz codziennych przygód. Uwielbianą kotkę oraz jej przyjaciół – Packa, Adelkę i Julianka – czekają nowe perypetie. Tym razem spędzimy z nimi dzień w przedszkolu, zobaczymy, jak poznają nowych kolegów na placu zabaw i jak uciekają przed nagłym deszczem. Kicia Kocia pokaże nam także, jak uczy się jeździć na rowerze i jak pomaga dziadkowi zbudować szafkę dla babci. Na Kicię Kocię zawsze można liczyć!

Bilety: 15/12 zł

12.30 UCIECZKA ZE ZWIERZOWERSUM (przedpremierowo!)

Animowana przygoda o superbohaterce i jej fantastycznej ekipie, która musi uratować mieszkające w wielkim mieście zwierzaki przed wciągnięciem w stworzoną przez złoczyńcę wirtualną rzeczywistość! Oto pełna akcji komedia z ważnym przesłaniem! Superbohaterowie przekonają się, że żadna wirtualna rzeczywistość nie może się równać z pięknem i dobrem prawdziwego świata!

Bilety: 27/24 zł

Sprzedaż biletów:

• przy wejściu do sali kinowej (30 min. przed seansem), ul. Akademicka 8

• online: www.stylowy.net

• w kasach CKF Stylowy, ul. Odrodzenia 9

Organizator: Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu 

 

 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz