zamosc.tv

Debata europejska - Polityka zdrowotna UE

dodano: 17.05.2024

Centrum Dokumentacji Europejskiej UMCS działające przy Instytucie Stosunków Międzynarodowych w Lublinie zaprasza serdecznie seniorów z Zamościa i okolic do debaty europejskiej na temat Polityki zdrowotnej Unii Europejskiej.

Debata, która wpisuje się w edukacyjny projekt pt. Przystanek Europa 2024, jest elementem wzmacniającym edukację obywatelską i skierowany jest przede wszystkim do seniorów i studentów. 

Projekt ma na celu zachęcenie studentów uczelni wyższych, a także studentów uniwersytetów trzeciego wieku do refleksji i debaty na temat ważnych, bieżących kwestii dotyczących UE, w tym priorytetów politycznych Komisji Europejskiej oraz promowania korzystania z programów UE i sieci informacyjnych, zwłaszcza tych funkcjonujących na uniwersytetach.

Debata z udziałem ekspertów Team Europe  oraz dyrektora Biura Parlamentu Europejskiego w Warszawie  p. Jacka Wasika odbędzie się 27 maja 2024.  w Zamojskiej Akademii Kultury przy ul. Akademickiej 8, o godz. 11.15. 

 

Miasto Zamość

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz