zamosc.tv

Po raz dziewiąty w Zamościu Targi Edukacji i Pracy

dodano: 20.05.2024

Przedsięwzięcie zaplanowane jest na 22 maja 2024r. i realizowane jest wspólnie przez Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną im. Jana Zamoyskiego w Zamościu, Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu.

Celem Targów jest zainspirowanie młodych ludzi do poszukiwania ścieżki zawodowej, która uwzględni ich zdolności, zainteresowania i predyspozycje oraz wsparcie osób poszukujących pracy. Wydarzenie będzie okazją do bezpośredniego spotkania z pracodawcami, zapoznania się z ofertą instytucji i promocji najbardziej rozwojowych i przedsiębiorczych szkół ponadpodstawowych.

Uczestnicy Targów będą mogli m.in. spotkać się z doradcą zawodowym Panią Agnieszką Piętak-Faryną z WUP w Lublinie Filia WUP w Zamościu i wysłuchać prelekcji pt. „Odkrywamy siebie - jak zaplanować karierę zawodową". O swojej pasji do zabytkowych  samochodów opowie, kolekcjoner Kacper Chomicki uczeń klasy IV Technikum Informatycznego ZSP nr 4 w Zamościu.

Targi Edukacji i Pracy odbędą się w siedzibie Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Zamościu przy ul. Koszary 54. Początek przedsięwzięcia o godz. 10.00.

Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje Prezydent Miasta Zamość Rafał Zwolak.

 

 

Renata Maluga

Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna

im. Jana Zamoyskiego

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz