zamosc.tv

Dzień Mamy w kinie

dodano: 20.05.2024

CKF Stylowy 26 maja 2024 o godz.17:30 zaprasza na pokaz specjalny filmu „JUTRO BĘDZIE NASZE” z okazji Dnia Matki. Na tym filmie będziecie na przemian śmiać się i ocierać łzy wzruszeni. To mocny, a jednocześnie zabawny i pełen emocji kobiecy głos, który stał się jednym z największych przebojów kinowych we Włoszech. Film emanuje duchem zmiany, wiarą w siłę kobiet i kobiecą solidarność. Jest też odą na cześć pięknych, acz burzliwych relacji matek z córkami. Przed projekcją konkurs z nagrodami.

„Jutro będzie nasze” stał się filmem fenomenem, który niespodziewanie pobił sukces frekwencyjny zarówno „Barbie", jak i „Oppenheimera". Mimo historycznego kostiumu, to uniwersalna i niezwykle współczesna opowieść o siostrzeństwie, zyskiwaniu niezależności i braniu życia w swoje ręce. Sukcesu filmu można upatrywać przede wszystkim w zaskakującej formie oraz jednym z najbardziej nieoczekiwanych i satysfakcjonujących filmowych zakończeń ostatnich lat. Cortellesi trudne tematy przedstawia w świeży i zupełnie nowatorski sposób, wykorzystując do tego humor, eklektyczną muzykę i choreografię.

Bilety: 24/27 zł 

 

CKF Stylowy

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz