19-latek zatrzymany za pedofilię!
dodano: 07.11.202419-latek z powiatu tomaszowskiego w internecie namawiał dziewczynki w wieku poniżej 15 lat do wysyłania swoich nagich zdjęć. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Tomaszowa Lubelskiego. Kryminalni zabezpieczyli jego telefon w którym ujawnili treści pornograficzne przedstawiające osoby małoletnie. 19-latek usłyszał już zarzuty, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Policjantów powiadomili wolontariusze fundacji „Dość” oraz grupa Elusive Child Protection Unit Poland.
W niedzielę otrzymaliśmy informację o 19-latku z powiatu tomaszowskiego, który korespondował za pośrednictwem internetu z małoletnimi poniżej 15-go roku życia oraz namawiał je do wysyłania nagich zdjęć.
Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę oraz zabezpieczyli jego telefon komórkowy i laptop. 19-latek usłyszał już zarzuty składania propozycji przesyłania zdjęć intymnych części ciała, małoletnim poniżej lat 15 oraz przechowywania w telefonie komórkowym treści pornograficznych przedstawiajacych osoby małoletnie. Prokuratura zastosowała wobec 19-latka dozór oraz zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi. Mężczyźnie za popełnione czyny grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.
sierżant sztabowy Aneta Brzykcy
Aktualności
więcej- 20 km pod prąd drogą ekspresową S12
- Kaszuby – idealne miejsce na wypoczynek z dala od zgiełku
- Tymczasowy areszt za znęcanie nad wujkiem i uśmiercenie kota ze szczególnym okrucieństwem
- Jedno auto - dwóch pijanych
- Znacznie przekroczyli dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość, dostali mandaty i stracili uprawnienia
- 82. rocznica Zbrodni Wołyńskiej
- Dyżury telefoniczne w sprawie renty wdowiej
- Nowy trend w nielegalnej migracji na wschodniej granicy
Komentowane Aktualności
- ZUS: 1 mln wniosków o rentę wdowią; kolejne wypłaty trafiły do klientów (1)
- XVII Sesja Rady Miasta Zamość (5)
- Szkoła Podstawowa nr 7 w Zamościu świętuje 80-lecie! (1)
- Ruszyło ogólnopolskie badanie WOBASZ (1)
- Dzień Dziecka na Zamczyskach (1)
- Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 r. (3)
- Dzień Weterana Działań poza Granicami Państwa (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- Stadion oddany do użytku i rasizm w Zamościu (70)
- Rondo Pamięci Ofiar Zbrodni Wołyńskiej (24)
- XVII Sesja Rady Miasta Zamość (335)
- Dziękuję i życzę (1625)
- 12 Miesięcy Pracy dla Zamościa – prezydent miasta podsumowuje rok (130)
- Jarosławiec w sieci dróg (6)
- Nietrzeźwa 36-latka (3)
- Dziękuję i życzę (1625)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (801)
Inne informacje
Stypendia dla kandydatów na żołnierzy
dodano: 20.06.2025
Program STYPENDIUM MON Coroczny program stypendiów adresowany jest do osób zainteresowanych powołaniem do zawodowej służby wojskowej, zwanych dalej „kandydatami”, którzy rozpoczną w danym roku akademickim naukę na jednolitych studiach magisterskich lub studiach pierwszego stopnia oraz bezpośrednio po ich ukończeniu będą kontynuować kształcenie na tym kierunku w ramach studiów drugiego stopnia i po ich ukończeniu w czasie zgodnym z programem studiów uzyskają tytuł magistra, magistra inżyniera albo równorzędny. Wysokość stypendium wynosi 50 % kwoty uposażenia zasadniczego żołnierza odbywającego dobrowolną zasadniczą służbę wojskową obowiązującego w dniu zawarcia umowy.
Zobacz materiałRuszył Narodowy Portal Onkologiczny
dodano: 03.07.2025
Portal onkologia.gov.pl to pierwsze w Polsce, ogólnodostępne źródło wiedzy, które w jednym miejscu gromadzi najważniejsze informacje na temat leczenia onkologicznego. To narzędzie wsparcia dla pacjentów i ich bliskich. O uruchomieniu serwisu poinformowała dziś wiceminister zdrowia Katarzyna Kacperczyk podczas konferencji prasowej w Narodowym Instytucie Onkologii.
Zobacz materiałKobiecy wieczór w Stylowym
dodano: 23.06.2025
Centrum Kultury Filmowe „Stylowy” w Zamościu zaprasza Panie na Kobiecy wieczór w Stylowym. 26 czerwca 2025 o godz. 18:00 na ekranie zamojskiego kina „Materialiści”. To przeszywająco szczera komedia o współczesnej miłości i randkach. W gwiazdorskiej obsadzie: Dakota Johnson, Chris Evans i Pedro Pascal. Przed seansem niespodzianki dla Pań.
Zobacz materiałDołącz do 3. Wojskowego Szpitala Polowego!
dodano: 07.07.2025
3 Wojskowy Szpital Polowy prowadzi rekrutację! Jeśli chcesz rozwijać się w wojsku i zdobyć cenne doświadczenie w służbie dla Ojczyzny, teraz masz idealną okazję.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)