Projekt „Rozwój kształcenia zawodowego szkół Miasta Zamość II”
dodano: 22.01.2025Rozpoczęła się rekrutacja uczestników do realizowanego przez Miasto Zamość projektu „Rozwój kształcenia zawodowego szkół Miasta Zamość II”. Projekt realizowany jest w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Priorytet X Lepsza edukacja, Działanie 10.4 Kształcenie zawodowe.
Projekt wsparciem obejmie 588 uczniów oraz 77 nauczycieli ze szkół: Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 oraz Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 5. Zasady rekrutacji oraz uczestnictwa w projekcie reguluje Zarządzenie Nr 316/2024 Prezydenta Miasta Zamość z dnia 30 grudnia 2024 roku w sprawie wprowadzenia regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Rozwój kształcenia zawodowego szkół Miasta Zamość II”. Informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać w szkołach biorących udział w projekcie oraz na stronie projektu: http://zamosc.eu/projekty/88-rozwoj-ksztalcenia-zawodowego-szkol-miasta-zamosc gdzie znajduje się regulamin i załączniki do pobrania.
Termin realizacji projektu: 01.01.2025 – 31.12.2026.
Wartość projektu: 11 044 532,11 zł w tym dofinansowanie z funduszy Unii Europejskiej: 9 940 078,89 zł.
Aktualności
więcej-
Bezpłatne szkolenia: zapobiegaj wypadkom przy pracy
- Orla będzie jak nowa na całej długości. Wykonawca zrealizuje inwestycję ekspresowo
- „Rzeźba w porcelanie” – wystawa Stanisława Bracha
- Wakacyjna podróż do roku 1926. Muzeum Zamojskie zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe warsztaty
- „Kanclerskie Czwartki”
- 800 plus – nie zapomnij o wniosku!
- Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej
- Lato w kinie
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXIX sesja Rady Miasta Zamość (14)
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (746)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (61)
- Zderzenie dwóch osobówek na rondzie (9)
- Pijany kierowca dachował w Jacni i uciekł (1)
- Zderzenie citroena z volkswagenem (1)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (87)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
„Rzeźba w porcelanie” – wystawa Stanisława Bracha
dodano: 25.06.2026Muzeum Zamojskie zaprasza na otwarcie wystawy „Rzeźba w porcelanie” autorstwa Stanisława Bracha, profesora Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Wernisaż odbędzie się 11 lipca 2026 roku o godz. 16.00 w Galerii Rzeźby Prof. Mariana Koniecznego przy ul. Łukasińskiego 2B w Zamościu.
Zobacz materiałZUS i PIP zapraszają na szkolenie o wypadkach przy pracy
dodano: 16.06.2026Wypadki przy pracy – to temat bezpłatnego szkolenia, na które zapraszają Zakład Ubezpieczeń Społecznych i Państwowa Inspekcja Pracy. Spotkanie odbędzie się przez internet. Trwają zapisy.
Zobacz materiałNordic Walking dla Seniorów w Parku Miejskim
dodano: 23.06.2026Prezydent Miasta Zamość oraz Klub Seniora 60+ działający przy Zamojskim Domu Kultury zapraszają wszystkich seniorów do udziału w bezpłatnych spotkaniach nordic walking w Parku Miejskim.
Zobacz materiałAktywni 50+. Zaproś ZUS na szkolenie o emeryturze
dodano: 05.06.2026Zakład Ubezpieczeń Społecznych wychodzi w teren, żeby edukować o emeryturach. Organizuje u pracodawców spotkania informacyjne dla ich pracowników, którzy mają 50 lat i więcej. Inicjatywa Aktywni 50+ pokazuje, że wiek jest atutem, a doświadczenie ma realną wartość.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)