Szkolenia ZUS dla firm: ulgi składkowe i dokumenty
dodano: 16.09.2025Prowadzisz własną firmę? Pracujesz w księgowości? Skorzystaj z wrześniowych szkoleń Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Dotyczą ulg w opłacaniu składek i wypełniania dokumentów ubezpieczeniowych.
Szkolenia odbędą się przez internet i są bezpłatne. Najbliższe już 18 września. Chełmski ZUS zaprasza wtedy na webinar, na którym ekspert opowie o ulgach w opłacaniu składek. Będzie więc mowa o uldze na start, składkach preferencyjnych i małym ZUS+.
Oddział ZUS w Biłgoraju organizuje w tym miesiącu dwa internetowe spotkania dla przedsiębiorców i biur rachunkowych. 26 września zaprasza na webinar o zasadach wypełniania i korygowania dokumentów ubezpieczeniowych. A 30 września eksperci poruszą temat ulg w opłacaniu składek oraz wakacji składkowych.
Szczegółowe informacje o szkoleniach ZUS są w kalendarium na zus.pl. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Do udziału w webinarach wystarczy urządzenie z przeglądarką internetową i adres e-mail, na który przyjdzie zaproszenie.
Harmonogram:
▪ 18 września, godz. 10:00 – Ulgi w składkach. Zapisy: chelm_szkolenia@zus.pl
▪ 26 września, godz. 10:00 – Zasady wypełniania i korygowania dokumentów ubezpieczeniowych. Zapisy: bilgoraj_szkolenia@zus.pl, tel. 502 006 478 lub w sali obsługi klientów w Oddziale ZUS w Biłgoraju
▪ 30 września, godz. 10:00 – Wakacje składkowe i inne ulgi w prowadzeniu działalności. Zapisy: bilgoraj_szkolenia@zus.pl, tel. 502 006 478 lub w sali obsługi klientów w Oddziale ZUS w Biłgoraju
Małgorzata Korba
rzecznik ZUS w województwie lubelskim
Aktualności
więcej- Już po konkursach. Nowi dyrektorzy wybrani. Ale nie wszędzie
- Miejski szalet chwilowo nieczynny. Ruszył remont
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty
- Konkurs "FOLK MŁODYM GŁOSEM"
- Nabór do ZPiT "Zamojzczyzna"
- Dołącz do Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni!
- Napromieniowana waluta na zakup auta
- Skuteczne uderzenie w zorganizowaną przestępczość samochodową
Komentowane Aktualności
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- 54–latek kierował Skodą mając prawie 3 promile (1)
- Umowa na budowę boiska wielofunkcyjnego na os. Orzeszkowej w Zamościu (3)
- Oświadczenia władz Zamościa w związku z nową strategią promocji miasta (16)
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (5)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (490)
- Wypadek na krajowej 17 (1)
- XXIV sesja Rady Miasta Zamość (796)
- Hulajnogą w psa (4)
- Potrącenie 84-letniego rowerzysty (3)
- Substancja oleista na wodzie (1)
- Pałac Zamoyskich w Zamościu – Dziedzictwo Rzeczypospolitej (15)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Sprzedając silnik elektryczny stracił ponad 60 000 zł
dodano: 08.04.202643-latek wystawił na sprzedaż silnik elektryczny, otrzymał wiadomość, wszedł w podesłany link i stracił ponad 60 000 złotych. Przypominamy, że niezależnie od tego czy kupujemy czy sprzedajemy w Internecie nigdy nie otwierajmy podesłanych nam od nieznajomych linków czy wiadomości i nie podawajmy żadnych danych.
Zobacz materiałPijany kierowca w oku policyjnego videorejestratora
dodano: 15.04.2026Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie 58-latek, który wczoraj mając 2,5 promila alkoholu kierował Skodą. Kierowca „wpadł” w miejscowości Rogóźno, w miejscu wskazanym na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i odholowali auto na parking strzeżony. Apelujemy o rozsądek za kierownicą!
Zobacz materiałZaproś swoją mamę na "Wieczór w Wiedniu"
dodano: 13.04.2026Zapraszamy na wyjątkowy koncert „Wieczór w Wiedniu”, przygotowany z myślą o wszystkich Mamach i ich bliskich. Tego wieczoru przeniesiemy się do muzycznego serca Europy – do Wiednia, miasta walca, opery i niepowtarzalnego uroku.
Zobacz materiałMiasto dba o pomniki przyrody. Wiekowymi drzewami zajmą się specjaliści
dodano: 16.04.2026Aż dziesięć firm odpowiedziało na ogłoszone przez Miasto Zamość zapytanie ofertowe w sprawie przeprowadzenia prac pielęgnacyjnych i diagnostycznych drzew rosnących na terenie miasta, które są pomnikami przyrody. Wybrano propozycję najatrakcyjniejszą cenowo.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)