Kolędujmy wszyscy razem!
dodano: 09.12.202518. Wigilia dla mieszkańców Zamościa odbędzie się 21 grudnia 2025 r. na Rynku Wielkim!
Oprawę wydarzenia stanowi wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek.
Zapraszamy wszystkie chętne grupy zrzeszone lub niezrzeszone, zespoły muzyczne, pracownicze, grupy szkolne, przedszkolne, urzędników zamojskich instytucji oraz członków organizacji pozarządowych do zaprezentowania na scenie 2 utworów (do wyboru: kolędy lub/i pastorałki). Umiejętności wokalne nie mają znaczenia, najważniejszy jest wspólnie spędzony czas.
Wypełnioną kartę zgłoszenia należy wysłać na e-mail: [email protected] do 15 grudnia 2025r. Karta do pobrania poniżej.
Zapraszamy na Wigilię na Rynku Wielkim i do wspólnego kolędowania.
Bądźmy wszyscy razem!
Aktualności
więcej-
Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną wypadku
- Próbował przekroczyć granicę mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie!
- Warsztaty dla mężczyzn „Kuźnia autentyczności” w Biłgoraju
- Renciści i najmłodsi emeryci dorobią więcej
- Zazieleni się wokół stadionu OSiR. Są pieniądze na unijny projekt
- KAS odzyskała blisko 10 mln zł podatku
- Kino Konesera w czerwcu
- Zaproszenie na spotkanie autorskie i wernisaż wystawy Danuty Agnieszki Kurczewicz
Komentowane Aktualności
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (334)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (74)
- Briefing prasowy dotyczący aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (41)
- Trzej poszukiwani kierowcy w rękach policji (1)
- Zderzenie osobówki z karetką w Bodaczowie (2)
- 1500 zł i 10 punktów karnych (1)
- Zmęczenie przyczyną zdarzenia drogowego (1)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Oszustwo „na pracownika banku”. 38-latka straciła blisko 800 000 złotych!
dodano: 08.06.202638-letnia mieszkanka powiatu tomaszowskiego padła ofiarą oszustów podszywających się pod pracowników banku. Kobieta uwierzyła, że jej dane są zagrożone i na ich podstawie rzekomi przestępcy mieli zaciągnąć kredyty. Oszuści nakłonili 38-latkę do wzięcia 5 kredytów gotówkowych w różnych bankach i przekazanie gotówki w umówionych miejscach nieznajomym. Proces ten miał spowodować utratę zdolności kredytowej i uniemożliwienie zaciągania kolejnych przez przestępców. W efekcie kobieta straciła blisko 800 000 zł.
Zobacz materiałRajd „Śladami błogosławionego księdza kardynała Stefana Wyszyńskiego”.
dodano: 12.05.2026Uczniowski Klub Sportowy Azymut Siedliska zaprasza dzieci, młodzież, dorosłych sympatyków aktywnego wypoczynku do udziału w kolejnej edycji Rajdu Pieszego „Śladami błogosławionego księdza kardynała Stefana Wyszyńskiego”.
Zobacz materiałRusza ogólnopolska kampania społeczna „Kim jest weteran?”
dodano: 19.05.2026Rusza ogólnopolska kampania społeczna „Kim jest weteran?”. W czasie, gdy konflikty i sytuacje kryzysowe w różnych regionach świata ponownie kierują uwagę opinii publicznej na służby mundurowe, Centrum Weterana Działań poza Granicami Państwa, we współpracy z PKP Intercity, w centrum uwagi stawia weteranów. Podczas służby poza granicami kraju wykonywali oni najtrudniejsze zadania w imieniu Rzeczypospolitej, niosąc pomoc, stabilizację i bezpieczeństwo w miejscach dotkniętych kryzysami. Od 18 do 31 maja 2026, w pociągach PKP Intercity oraz w internecie emitowany będzie specjalnie przygotowany spot edukacyjny.
Zobacz materiałWakacje z wojskiem 3
dodano: 26.05.2026Wojsko Polskie zaprasza do udziału w kolejnej edycji programu „Wakacje z wojskiem 3” - dobrowolnego, bezpłatnego szkolenia wojskowego skierowanego przede wszystkim do młodych osób, które chcą aktywnie i wartościowo spędzić część wakacji, zdobyć nowe doświadczenia oraz sprawdzić się w wymagających, ale niezwykle ciekawych warunkach służby wojskowej.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)