Koncert kolęd i pastorałek - Mazowsze u Franciszkanów
dodano: 05.01.2026Na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” zapraszają:
OO. Franciszkanie z Zamościa
Dyrektor PZLPiT „Mazowsze” – Jacek Boniecki
Soliści, Chór i Orkiestra PZLPiT „Mazowsze”
Wstęp wolny
6 stycznia 2026 r. godz. 19:00
Aktualności
więcej-
Obrazy Przeszłości – cykl wykładów w dawnej Akademii Zamojskiej
- Motoryka Smyka – cotygodniowe spotkania dla najmłodszych
- Walentynki Centrum Kultury Filmowej „Stylowy”
- Informacja dot. realizacji Programu „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” dla JST – edycja 2026 „Opieka wytchnieniowa” dla JST – edycja 2026
- Nietrzeźwi kierujący ujawnieni podczas weekendowych kontroli
- 15 lutego zbiórki do puszek na pomoc Ukrainie
- Wspólna akcja BiOSG i Policji - zatrzymano groźnych przestępców
- Czerwcowe emerytury rosną średnio o 200 zł
Komentowane Aktualności
- Nowy okres 800+. ZUS przyjmuje wnioski (1)
- Speed Dating dla Młodzieży – poznaj kogoś szybciej niż znikają stories! (2)
- Ogłoszenie o likwidacji Związku Kombatantów i Osób Represjonowanych Ziemi Zamojskiej (1)
- Zamość i strefa płatnego parkowania (2)
- Zamojszczyzna w Dubaju (1)
- XXII Sesja Rady Miasta Zamość (6)
- XXIII sesja Rady Miasta Zamość (7)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXIV sesja Rady Miasta Zamość (514)
- Konferencja PiS (30)
- Zimowe utrzymanie dróg na terenie Miasta Zamość (36)
- Dziękuję i życzę (1673)
- Kontrola żywności (2)
- Zderzenie aut w Suchowoli (3)
- Wyprzedzał w miejscu niedozwolonym (1)
- Dziękuję i życzę (1673)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (801)
Inne informacje
Ogłoszenie o naborze wniosków o udzielenie dotacji celowej ze środków budżetu Miasta Zamość na dofinansowanie kosztów budowy przyłączy do sieci kanalizacji sanitarnej
dodano: 28.01.2026Prezydent Miasta Zamość zaprasza do składania wniosków o udzielnie dotacji celowej na dofinansowanie kosztów budowy przyłączy do istniejącej sieci kanalizacji sanitarnej, na terenie miasta Zamość
Zobacz materiałOszustwo podczas sprzedaży silnika samochodowego
dodano: 20.01.2026Około 55 000 złotych straciła 53-letnia mieszkanka powiatu tomaszowskiego, której mąż na jednym z portali wystawił do sprzedaży silnik samochodowy. Za pośrednictwem komunikatora skontaktowała się z nimi osoba, rzekomo zainteresowana jej kupnem. Kobieta na swój adres e-mail otrzymała wiadomość z linkiem, aby rzekomy kupiec mógł wpłacić pieniądze na jej konto, a w efekcie straciła oszczędności. Apelujemy o zachowanie ostrożności przy transakcjach internetowych!
Zobacz materiałSłużba Celno-Skarbowa zatrzymała osoby poszukiwane za kradzież z włamaniem
dodano: 29.01.2026• Funkcjonariusze lubelskiej Służby Celno-Skarbowej zatrzymali na MOP Bystrzejowice samochód na fałszywych tablicach rejestracyjnych. • Okazało się, że pasażerowie pojazdu poszukiwani są za włamanie do samochodu i kradzież pieniędzy obywatelce Ukrainy. • Sprawę prowadzi policja.
Zobacz materiałUWAGA: Oszuści podszywają się pod KAS i żądają wpłat w obcej walucie
dodano: 23.01.2026• Przestrzegamy przed oszustami, którzy podszywają się pod Krajową Administrację Skarbową (KAS) żądając zapłaty opłaty weryfikacyjnej. • KAS nie żąda wpłat w obcej walucie i nie jest nadawcą wiadomości tego typu. • Może to być próba wyłudzenia danych lub środków finansowych. • Zwracaj uwagę na adres nadawcy e-maila. Jeśli nie kończy się na „gov.pl”, a wiadomość dotyczy spraw urzędowych, zwiększ czujność.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)