Ogłoszenie o likwidacji Związku Kombatantów i Osób Represjonowanych Ziemi Zamojskiej
dodano: 12.01.2026Aktualności
więcej-
Obrazy Przeszłości – cykl wykładów w dawnej Akademii Zamojskiej
- Motoryka Smyka – cotygodniowe spotkania dla najmłodszych
- Walentynki Centrum Kultury Filmowej „Stylowy”
- Informacja dot. realizacji Programu „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” dla JST – edycja 2026 „Opieka wytchnieniowa” dla JST – edycja 2026
- Nietrzeźwi kierujący ujawnieni podczas weekendowych kontroli
- 15 lutego zbiórki do puszek na pomoc Ukrainie
- Wspólna akcja BiOSG i Policji - zatrzymano groźnych przestępców
- Czerwcowe emerytury rosną średnio o 200 zł
Komentowane Aktualności
- Nowy okres 800+. ZUS przyjmuje wnioski (1)
- Speed Dating dla Młodzieży – poznaj kogoś szybciej niż znikają stories! (2)
- Ogłoszenie o likwidacji Związku Kombatantów i Osób Represjonowanych Ziemi Zamojskiej (1)
- Zamość i strefa płatnego parkowania (2)
- Zamojszczyzna w Dubaju (1)
- XXII Sesja Rady Miasta Zamość (6)
- XXIII sesja Rady Miasta Zamość (7)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXIV sesja Rady Miasta Zamość (514)
- Konferencja PiS (30)
- Zimowe utrzymanie dróg na terenie Miasta Zamość (36)
- Dziękuję i życzę (1673)
- Kontrola żywności (2)
- Zderzenie aut w Suchowoli (3)
- Wyprzedzał w miejscu niedozwolonym (1)
- Dziękuję i życzę (1673)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (801)
Inne informacje
Ćwiczenia z ratownictwa na lodzie
dodano: 22.01.202621.01.2026r., na zalewie w Nieliszu rozpoczęte zostały ćwiczenia z ratownictwa na lodzie. Ćwiczenia z udziałem strażaków z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Szczebrzeszynie potrwają do 22.01.2026r. Strażacy doskonalą swoje umiejętności ratownicze na akwenach wodnych pokrytych lodem. Celem ćwiczenia jest doskonalenie technik ratowania tonących osób i zwierząt po załamaniu się tafli lodu i udzielaniu wykwalifikowanej pomocy przedmedycznej.
Zobacz materiał"Bujający w obłokach" – koncert zespołu Ponad Chmurami
dodano: 05.02.2026Zespół Ponad Chmurami od prawie 12 lat buduje swoje miejsce na scenie muzycznej, wykonując poezję śpiewaną z niepowtarzalną wrażliwością. Twórczość grupy to niezwykła fuzja lirycznych tekstów wybitnych poetek i poetów z subtelnymi, a jednocześnie bogatymi aranżacjami muzycznymi. W utworach zespołu odnajdujemy refleksje nad codziennością, głębokie przemyślenia oraz nastrój pełen nostalgii, który przenosi słuchaczy w sferę marzeń i zadumy.
Zobacz materiałAnalogowy Horyzont Dźwięku
dodano: 30.01.2026Analogowy Horyzont Dźwięku — to spotkanie wyjątkowych artystów, nowatorskie spojrzenie na muzykę analogową oraz przede wszystkim — próba zrealizowania ogólnopolskiej trasy koncertowej z pozostawieniem minimalnego śladu węglowego!
Zobacz materiałOdpowiedzą karnie za przemyt papierosów balonami meteorologicznymi
dodano: 05.02.2026Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej (NOSG), działając pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Siedlcach, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą trudniącą się przemytem papierosów z terytorium Białorusi do Polski, wykorzystując do tego celu balony meteorologiczne. Do sprawy zatrzymano pięciu mężczyzn w wieku od 20 do 35 lat, którym za popełnione czyny grozi teraz kara pozbawiania wolności w wymiarze od 9 miesięcy do 12 lat.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (1)