Plebiscyt na najpopularniejszy projekt RPO
dodano: 19.04.2011"RPO - wiele projektów, jedna Lubelszczyzna" to hasło konkursu internetowego, organizowanego przez Urząd Marszałkowski, pod patronatem marszałka Krzysztofa Hetmana. O miano najpopularniejszego rywalizuje 48 przedsięwzięć w 8 kategoriach. Wśród nich są projekty zrealizowane przez przedsiębiorców, samorządy, szpitale, ośrodki zdrowia, strażaków, a nawet parafie. To zarówno wielomilionowe przedsięwzięcia, jak i małe, kilkunastotysięczne inwestycje.
Głosować można raz dziennie, już od dziś do 20 maja.
Najlepsi z najlepszych
W konkursie biorą udział tylko najlepsze projekty. O dopuszczeniu do plebiscytu decydowała bowiem suma punktów uzyskana podczas oceny wniosków. Kategorie odpowiadają natomiast poszczególnym priorytetom w RPO.
Jest o co walczyć
Zwycięzca otrzyma profesjonalnie przygotowany spot reklamowy. Dodatkowo trzy najlepsze projekty z każdej kategorii znajdą się w specjalnej edycji katalogu promującego efekty RPO na Lubelszczyźnie.
Atrakcyjne niespodzianki czekają również na kreatywnych głosujących. Spośród internautów wyłonionych zostanie trzech szczęśliwców, którzy w nagrodę dostaną iPad'a, smartphon'a oraz lustrzankę cyfrową. Jednak nie za darmo. Uczestnicy będą musieli wymyślić hasło promujące Regionalny Program Operacyjny.
Jak głosować? Aby zagłosować wystarczy wejść na stronę www.konkurs.rpo.lubelskie.pl i kliknąć na przynajmniej jeden projekt. Maksymalnie możemy oddać 8 głosów, wybierając po jednej inwestycji z każdej kategorii.
Aktualności
więcej-
Biblioteczna Odyseja, czyli niezwykła podróż z 10 skarpetkami – zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym
- XXIII Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny "Eurofolk - Zamość 2026"
- Motorowerem potrącił pieszą na przejściu dla pieszych
- Maraton Horrorów w Zamościu: noc, która zmrozi krew w żyłach
- Narodowe Biuro Śledcze Policji - nowy filar bezpieczeństwa Polski
- Zaproszenie do udziału w XXVII Zamojskich Dniach Folkloru
- Tour de Roztocze 2026 - Zwierzyniec
- Co nas różni? - spotkanie przy kawie
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (48)
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (572)
- Nietrzeźwa 33-latka uratowana z zalewu (1)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (85)
- Fałszywy alarm (2)
- ks. Krystian Kotulski (46)
- Śp. prof. zw. dr hab. n. med. Krzysztof Marczewski (6)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Zamojska Arlekinada 2026
dodano: 08.06.2026Zapraszamy na Zamojską Arlekinadę 2026 - widowisko artystyczne wzorowane na Karnawale Weneckim w wykonaniu teatru ulicznego VUALA ze Lwowa, tancerzy Zespołu Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna” oraz muzyków Zespołu Muzyki Dawnej „Capella All’ Antico”. W widowisku zobaczymy sceny pantomimiczne, etiudy taneczne inspirowane komedią dell’arte i dawnymi tańcami dworskimi .Artyści Teatru Vuala ze Lwowa zaprezentują trzy specjalnie przygotowane etiudy inspirowane spektaklem „Cyrkowe kolory” – barwnym widowisku ulicznym łączącym teatr, nowoczesny cyrk i interaktywną zabawę z publicznością. Ponad 100 wykonawców- w bogatych historycznych strojach i stylizowanych maskach przeniesie widzów w świat weneckiego karnawału, fantazji i jarmarcznych widowisk.
Zobacz materiałZmień wakacje w przygodę życia
dodano: 03.06.2026Wstąp do projektu „Wakacje z wojskiem” i sprawdź swoje granice w 27 dni!
Zobacz materiałNieszczęśliwy wypadek podczas prac w gospodarstwie rolnym
dodano: 25.05.2026Do niebezpiecznego wypadku podczas prac rolnych doszło w gospodarstwie na terenie gminy Łaszczów. 25-latka została poważnie ranna obsługując wóz paszowy agregatowy. Kobieta z urazem nogi została przetransportowana Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Lublinie. Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia i apelujemy o ostrożność podczas wykonywania wszelkiego rodzaju prac rolnych.
Zobacz materiałKino Konesera w czerwcu
dodano: 10.06.2026Zamojska Akademia Kultury oraz Klub Filmowy „Senso” serdecznie zapraszają na spotkania filmowe z cyklu Kino Konesera. W czerwcu na ekranie OBCY (11.06.2026 godz. 18:30 ) – ekranizacja powieści Alberta Camusa, w reżyserii François Ozona, to aktualna opowieść o poszukiwaniu sensu w świecie, w którym wszelki sens został zagubiony. 25 czerwca 2026 godz. 18:30 OJCZYZNA - długo wyczekiwany film laureata Oscara®, Pawła Pawlikowskiego („Ida”). W swoim najnowszym dziele, reżyser podejmuje tematy tożsamości, winy, rodziny i miłości na tle chaosu i moralnego zagubienia powojennej Europy. Projekcja filmów odbędzie się w sali kinowej Zamojskiej Akademii Kultury, II piętro, wejście od ul. Akademickiej 8 i ul. Pereca (winda).
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)