Odpowie za jazdę na podwójnym gazie
dodano: 04.05.2011Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, odpowie 19-letni mieszkaniec Dęblina. Mężczyzna został ujęty przez innych użytkowników drogi. W chwili gdy 19-letni kierowca Fiata zatrzymał się na skrzyżowaniu, dwaj mężczyźni podbiegli do samochodu i uniemożliwili mu dalszą jazdę zabierając kluczyki. Natychmiast powiadomili o zaistniałej sytuacji dyżurnego Komisariatu Policji w Dęblinie. 19-latek miał ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mundurowi ustalili, również, że kierował samochodem nie mając prawa jazdy, natomiast samochód nie miał aktualnych badań technicznych oraz opłaconej składki OC.
Do zdarzenia doszło wczoraj ok. godz. 17 w Dęblinie. Jadący samochodem osobowym 30-letni mężczyzna z kolegą zauważył jadącego „wężykiem” kierowcę Fiata Cinquecento. Mężczyźni postanowili pojechać za „podejrzanym” kierowcą Fiata Cinquecento. W chwili gdy ten zatrzymał się na skrzyżowaniu mężczyźni podbiegli do samochodu i uniemożliwili mu dalszą jazdę zabierając kluczyki. Natychmiast powiadomili o zaistniałej sytuacji dyżurnego Komisariatu Policji w Dęblinie.
Jak ustalili policjanci kierującym Fiatem CC okazał się 19 letni mieszkaniec Dęblina. Badanie tylko potwierdziło podejrzenia mężczyzn, którzy dokonali obywatelskiego ujęcia. 19-latek miał ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Jednak to nie był jedyny jego „wyczyn”. Mundurowi ustalili, że kierował samochodem nie mając prawa jazdy, natomiast samochód nie miał aktualnych badań technicznych oraz opłaconej składki OC.
Aktualności
więcej-
Projekcja filmu „Generalplan Ost oczami młodzieży”
- Zaproszenie na wernisaż wystawy „Kobiety Oręża Polskiego”
- Narodziny w zamojskim ZOO
- Dach w SP nr 8 będzie jak nowy. Umowa z wykonawcą podpisana
- Majówka po zamojsku 2026
- Międzynarodowy Dzień Tańca w ZDK
- Społeczna Agencja Najmu powstanie w Zamościu? Jesteśmy wśród zakwalifikowanych do programu
- 15. edycja kursu SONDA za nami
Komentowane Aktualności
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- 54–latek kierował Skodą mając prawie 3 promile (1)
- Umowa na budowę boiska wielofunkcyjnego na os. Orzeszkowej w Zamościu (3)
- Oświadczenia władz Zamościa w związku z nową strategią promocji miasta (16)
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (5)
- Zamość rusza z wielomilionową inwestycją (3)
- Karmelitanki bose z Islandii proszą o wsparcie (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- Potrącenie 84-letniego rowerzysty (3)
- Substancja oleista na wodzie (1)
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (384)
- Pałac Zamoyskich w Zamościu – Dziedzictwo Rzeczypospolitej (15)
- Wielomilionowe wsparcie na inwestycje drogowe w regionie (12)
- Wypadł z drogi, uderzył w drzewo i dachował (2)
- Wichura nad powiatem zamojskim (1)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Zarzuty dla dwóch mieszkańców pow. zamojskiego za posiadanie znacznych ilości narkotyków
dodano: 16.03.2026Policjanci Wydziału Kryminalnego z Zamościa ustalili, że dwaj mieszkańcy powiatu zamojskiego mogą posiadać znaczne ilości narkotyków. Natychmiast przystąpili do działania i w miejscu ich zamieszkania odnaleźli mefedron i marihuanę – łącznie ponad 4300 porcji handlowych. Podejrzani w wieku 30 i 54 lat zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego usłyszeli zarzuty karne z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Sąd tymczasowo aresztował 30-latka na okres 3 miesięcy, a 54-latka objął policyjnym dozorze. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Zobacz materiałTurnieje Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
dodano: 26.03.2026Zbliżają się Turnieje Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla poszczególnych etapów eliminacyjnych. Celem turnieju jest wzmocnienie procesu edukacji dzieci poprzez podniesienie poziomu wiedzy i umiejętności z zakresu ruchu drogowego.
Zobacz materiałWiosenne porządki w Zamościu. By po zimie nie było śladu
dodano: 24.03.2026Nie jedną, nie dwie, nie kilkadziesiąt, ale prawie 1000 ton piasku wysypano minionej zimy na chodniki w Zamościu, by nie były śliskie, a mieszkańcy mogli się nimi przemieszczać w miarę bezpiecznie. Kiedy śnieg stopniał, pracownicy Zakładu Usług Komunalnych zaczęli sprzątać miasto z tych pozostałości. Teraz te działania intensyfikują, by do świąt zrobiło się czyściej.
Zobacz materiałMajówka po zamojsku 2026
dodano: 14.04.2026Majówka 2026 w Zamościu. Trzy dni pełne kultury, sportu i rozrywki
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)