Zamiast remontować uprawiali konopie
dodano: 12.08.2011Puławscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w wynajmowanym mieszkaniu uprawiali konopie indyjskie. 20 krzaków tej rośliny zostało ujawnionych w specjalnie przygotowanej szafie. 39-latek razem z sąsiadem za wynajem mieszkania mieli je wyremontować. Teraz za uprawę konopi odpowiedzą przed sądem.
Na trop przestępców wpadli puławscy kryminalni, którzy ustalili, że w jednym z mieszkań przy ul. Leśnej w Puławach mają być uprawiane konopie indyjskie. Kiedy funkcjonariusze weszli do klatki jednego z bloków, zauważyli mężczyznę, który próbował wejść właśnie do tego mieszkania. Okazał się nim 39-letni mieszkaniec bloku. Zapytany o klucze odpowiedział, że nie posiada. Zmienił jednak zdanie, kiedy policjanci poprosili go o te, które trzymał w ręku. Gdy mężczyzna otworzył drzwi, wyszło na jaw dlaczego nie chciał wpuścić tam policjantów.
Funkcjonariusze ujawnili w mieszkaniu szafę ze specjalnie przygotowanymi urządzeniami do uprawy roślin. Jednak zamiast kwiatków rosły tam konopie indyjskie. Mundurowi zabezpieczyli 20 doniczek o różnej wysokości tej rośliny. 39-letni Piotr P. przyznał się, że mieszkanie wynajmuje razem z kolegą.
Aktualności
więcej-
Majowe uroczystości patriotyczne
- Dziś ostatni dzień na rozliczenie PIT
- Od 1 maja staż po nowemu też u prywatnych pracodawców. ZUS wydał ponad milion zaświadczeń
- Podcienia kamienic przy ul. Staszica wypięknieją. Jest przetarg na wykonawcę renowacji
- Poradnik dla rodziców od ZUS
- Wpływ masy i wysokości piecyka wolnostojącego na stabilność instalacji i wymagania dotyczące podłoża
- MZK Zamość z niespodzianką na majówkę. Jazda po mieście bez biletów
- Przemytniczy misz-masz
Komentowane Aktualności
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- 54–latek kierował Skodą mając prawie 3 promile (1)
- Umowa na budowę boiska wielofunkcyjnego na os. Orzeszkowej w Zamościu (3)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (99)
- Fordem w Nissana (6)
- Potrącenie rowerzystki (3)
- Silne wiatry nad regionem (1)
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (607)
- Zderzenie dwóch Mercedesów (1)
- Hulajnogą w psa (6)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Świadczenie wspierające bez pośredników – ZUS pomaga za darmo
dodano: 09.04.2026Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina: nie trzeba płacić kancelariom ani pośrednikom za pomoc w uzyskaniu świadczenia wspierającego. Wniosek można złożyć samodzielnie w portalu eZUS lub z bezpłatnym wsparciem ZUS – w placówkach i przez infolinię.
Zobacz materiałKonstytucja 3 maja i odrodzenie Wojska Polskiego – wystawa planszowa
dodano: 28.04.2026Z okazji zbliżającej się majówki Muzeum Zamojskie w Zamościu zaprasza na wyjątkową wystawę planszową pt. „Konstytucja 3 maja i odrodzenie Wojska Polskiego”. Ekspozycja została przygotowana we współpracy z Wojskowym Centrum Edukacji Obywatelskiej.
Zobacz materiał32. Jarmark Hetmański- Festiwal Produktu Lokalnego
dodano: 15.04.2026Zapraszamy do udziału w 32. Jarmarku Hetmańskim – Festiwalu Produktu Lokalnego 6 - 7 czerwca 2026 r. Zespół Staromiejski w Zamościu Zgłoszenia przyjmujemy do 29 maja 2026 r.
Zobacz materiałSpotkanie z Dawidem Andresem
dodano: 20.04.2026Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na spotkanie z Dawidem Andresem - podróżnikiem, gospodarzem bijącego rekordy oglądalności programu "Ciężarówką przez...". Wydarzenie odbędzie się 11 maja 2026 o godz. 18:00 w ramach cyklu: „Spotkania z inspiracją”.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)