zamosc.tv

Policja szuka świadków wypadku

dodano: 09.09.2011

Komenda Powiatowa Policji w Świebodzinie wykonuje czynności w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 7 września 2011 roku około godziny 4.50 na drodze krajowej nr 2 /59 km/ pomiędzy miejscowościami Wilkowo oraz Mostki w województwie lubuskim /powiat świebodziński/.

W zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody osobowe. Peugeot 306 na brytyjskich nr rejestracyjnych oraz Opel Vectra na niemieckich nr rejestracyjnych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Peugeot, jadąc bezpośrednio za samochodem ciężarowym TIR w kierunku granicy z Niemcami, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym w przeciwną stronę osobowym Oplem.
W wyniku tego zdarzenia zginęły cztery osoby podróżujące Peugeotem.

Oceń news:
Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Podpis / Pseudonim

Treść komentarza

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.