Dwunaste skrzypce
dodano: 22.09.20115 października 2011 roku o godz. 16 00 w Książnicy Zamojskiej im. Stanisława Kostki Zamoyskiego w Zamościu odbędzie się promocja książki Stanisława Leona Popka pt. Dwunaste skrzypce. Jest to kolejna publikacja autora z dziedziny literatury pięknej, po wydanym w 2008 roku zbiorze opowiadań Sny z wieży milczenia oraz w 2009 roku wyborze poezji Nadwrażliwe ogrody.
Stanisław Leon Popek – psycholog, malarz, poeta i eseista, profesor zwyczajny. Naukowo zajmuje się psychologią różnic indywidualnych, psychologią zdolności, twórczości i sztuki. Autor promowanej książki, związany z Zamojszczyzną poprzez miejsce urodzenia oraz działalność naukową i edukacyjną, będzie gościem Zamojskiej Biesiady Literackiej – cyklicznego przedsięwzięcia, którego organizatorem jest Książnica Zamojska.
Serdecznie zapraszamy do udziału w promocji i rozmowy z autorem. Podczas spotkania (wstęp wolny) do nabycia książka z autografem.
Halina Zielińska
Dział Promocji i Upowszechniania Czytelnictwa
Książnicy Zamojskiej
Aktualności
więcej-
Bezpłatne szkolenia: zapobiegaj wypadkom przy pracy
- Orla będzie jak nowa na całej długości. Wykonawca zrealizuje inwestycję ekspresowo
- „Rzeźba w porcelanie” – wystawa Stanisława Bracha
- Wakacyjna podróż do roku 1926. Muzeum Zamojskie zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe warsztaty
- „Kanclerskie Czwartki”
- 800 plus – nie zapomnij o wniosku!
- Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej
- Lato w kinie
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (655)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (60)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (87)
- Nietrzeźwa 33-latka uratowana z zalewu (1)
- Fałszywy alarm (2)
- ks. Krystian Kotulski (46)
- Śp. prof. zw. dr hab. n. med. Krzysztof Marczewski (6)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Przeprowadzono blisko 150 kontroli legalności pobytu obcokrajowców
dodano: 11.06.2026Ponad 100 funkcjonariuszy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej uczestniczyło 8 i 9 czerwca w działaniach na terenie województwa lubelskiego ukierunkowanych na zwalczanie nielegalnej migracji cudzoziemców. Przeprowadzono blisko 150 kontroli legalności pobytu obcokrajowców.
Zobacz materiałWypadek z udziałem karetki pogotowia w m. Bodaczów
dodano: 07.06.2026Wypadek z udziałem karetki pogotowia w m. Bodaczów
Zobacz materiałWypadek 13-latka na hulajnodze elektrycznej
dodano: 27.05.2026Do wypadku drogowego z udziałem hulajnogi elektrycznej doszło wczoraj w Tyszowcach. 13-letni kierujący jednośladem siedząc na głośniku muzycznym, który przewoził na hulajnodze, w pewnym momencie stracił panowanie nad kierownicą, uderzył przednim kołem w krawężnik i upadł na jezdnię. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Apelujemy o ostrożność!
Zobacz materiałŚcigali się ulicą Partyzantów w Zamościu. Dwóch kierowców odpowie za przestępstwo
dodano: 03.06.2026Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zamojskiej jednostki podczas patrolu ulic miasta zatrzymali dwóch kierujących, którzy na ul. Partyzantów urządzili sobie nielegalny wyścig. Mężczyźni, kierując mercedesem i BMW, jechali z dużą prędkością zajmując oba pasy ruchu i wzajemnie się ścigając. Swoim zachowaniem stworzyli zagrożenie w ruchu drogowym i popełnili przestępstwo - uczestniczenia w nielegalnym wyścigu pojazdów mechanicznych.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)