zamosc.tv

Zakończenie zajęć z Akademii zarządzania projektami społecznymi

dodano: 27.09.2011

Fundacja Aktywności Obywatelskiej zakończyła realizacje projektu ”Koordynator - skuteczny lider II” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W ostatnich dniach września zakończyły się zajęcia w dwóch ostatnich grupach szkoleniowych. Celem projektu było podwyższenie kwalifikacji i umiejętności zawodowych kobiet i mężczyzn z terenu Lubelszczyzny w zakresie zarządzania projektami społecznymi.

To już druga edycja projektu szkoleniowego dla koordynatorów/koordynatorek realizowanego przez FAO. Pierwsza edycja - „Koordynator- skuteczny lider! Rozwój umiejętności i kompetencji kierowników projektów społecznych z Lubelszczyzny” zakończyła się w październiku 2009 roku. Sukces pierwszej edycji, zachęcił jej realizatorów do kontynuacji. W obecnej edycji utworzonych zostało dwanaście grup piętnastoosobowych w następujących miastach: Lublin – 3 grupy, Chełm – 2 grupy, Biała Podlaska, Zamość, Lubartów, Biłgoraj, Puławy, Łuków, Parczew. W sumie zostało przeszkolonych 152 kobiety i 27 mężczyzn.
Fundacja Aktywności Obywatelskiej przygotowując cykl szkoleń „Koordynator – skuteczny lider II” położyła duży nacisk na kształtowanie umiejętności interpersonalnych, zarządzanie zespołem, komunikację i radzenie sobie ze stresem, czyli uniwersalne umiejętności niezbędne każdej osobie pracującej w grupie projektowej.  

 

 

 

Izabela Majewicz
Specjalistka ds.promocji
Fundacja Aktywnośći Obywatelskiej
Oceń news:
Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Podpis / Pseudonim

Treść komentarza

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.