Zderzenie ciągnika z oplem
dodano: 03.10.2012Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj rano na drodze powiatowej Chełm- Wojsławice. W wyniku zderzenia samochodu osobowego i ciągnika rolniczego dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.
Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 7.15 w miejscowości Rożdżałów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Opel Omega najechał na tył ciągnika rolniczego, który następnie wjechał do rowu, gdzie doszło do przewrócenia się pojazdu.
Aktualności
więcej-
Majowe uroczystości patriotyczne
- Dziś ostatni dzień na rozliczenie PIT
- Od 1 maja staż po nowemu też u prywatnych pracodawców. ZUS wydał ponad milion zaświadczeń
- Podcienia kamienic przy ul. Staszica wypięknieją. Jest przetarg na wykonawcę renowacji
- Poradnik dla rodziców od ZUS
- Wpływ masy i wysokości piecyka wolnostojącego na stabilność instalacji i wymagania dotyczące podłoża
- MZK Zamość z niespodzianką na majówkę. Jazda po mieście bez biletów
- Przemytniczy misz-masz
Komentowane Aktualności
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- 54–latek kierował Skodą mając prawie 3 promile (1)
- Umowa na budowę boiska wielofunkcyjnego na os. Orzeszkowej w Zamościu (3)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (79)
- Potrącenie rowerzystki (3)
- Fordem w Nissana (5)
- Silne wiatry nad regionem (1)
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (607)
- Zderzenie dwóch Mercedesów (1)
- Hulajnogą w psa (6)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Czarnobyl – 40 lat po katastrofie
dodano: 20.04.2026Już w najbliższy piątek – 24 kwietnia – w Mediatece – Filii nr 7 Książnicy Zamojskiej przeniesiemy się do Czarnobyla. Wirtualnie jedynie za sprawą fotografii, których autorem jest Oleksandr Syrota. Warto mieć ze sobą smartfon, by bezpiecznie znaleźć się w miejscu katastrofy.
Zobacz materiałUwaga na fałszywe wezwania do zapłaty
dodano: 17.04.2026Oszuści podszywają się pod Krajową Administrację Skarbową (KAS) i rozsyłają fałszywe ulotki z wezwaniem do zapłaty.
Zobacz materiałKino Konesera w kwietniu
dodano: 01.04.2026Zamojska Akademia Kultury oraz Klub Filmowy „Senso” serdecznie zapraszają na spotkania filmowe z cyklu Kino Konesera. W kwietniu na ekranie ŁOBUZ – hołd dla kina, w którym czułość i humor idą w parze z uważną obserwacją i przenikliwą krytyką relacji społecznych oraz MIŁOŚĆ, KTÓRA ZOSTAJE – film łączy w sobie nordycką powściągliwość i ogromną dawkę niepodrabialnego, północnego humoru. Projekcja filmów odbędzie się w sali kinowej Zamojskiej Akademii Kultury, II piętro, wejście od ul. Akademickiej 8 i ul. Pereca (winda).
Zobacz materiałmZUS dla Płatnika: nowa aplikacja mobilna dla firm
dodano: 15.04.2026Firmowe sprawy w ZUS możesz mieć teraz zawsze pod ręką, w telefonie! Zakład Ubezpieczeń Społecznych udostępnił nową aplikację mobilną dla płatników składek. Przedsiębiorcy sprawdzą w niej saldo, zwolnienia lekarskie i wyślą wybrane wnioski.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)