zamosc.tv

Śmiertelne potrącenie rowerzystki

dodano: 15.10.2012

Łukowscy policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę w miejscowości Radoryż Kościelny gm. Krzywda. W zdarzeniu uczestniczył kierujący samochodem marki Toyota Land Cruiser oraz 20-letnia rowerzystka. Pomimo podjętej akcji ratunkowej kierująca jednośladem zmarła w szpitalu. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

W sobotę około godziny 19.00 w miejscowości Radoryż Kościelny położonej w gminie Krzywda, doszło do potrącenia rowerzystki przez kierującego samochodem Toyota Land Cruiser, który następnie nie udzielił pomocy rowerzystce i odjechał z miejsca wypadku. W wyniku tego zdarzenia 20-letnia mieszkanka gminy Krzywda doznała obrażeń ciała i została przewieziona do łukowskiego szpitala. Niestety, pomimo podjętej akcji ratunkowej, następnego dnia rowerzystka zmarła w szpitalu. W niedzielę w godzinach popołudniowych do łukowskiej komendy Policji zgłosił się 39 letni kierujący toyotą, który został zatrzymany w policyjnym areszcie. Łukowscy policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Oceń news:
Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Podpis / Pseudonim

Treść komentarza

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.