zamosc.tv

PEJZAŻE KOLEJOWE czyli kieruj świat na właściwe tory

dodano: 04.02.2013

„PEJZAŻE KOLEJOWE czyli kieruj świat na właściwe tory” organizowanego przez
Polskie Koleje Państwowe S.A.,
PKP Linię Hutniczą Szerokotorową sp. z o.o.
 oraz
 Posła do Parlamentu Europejskiego Arkadiusza Bratkowskiego.

Celem Konkursu jest propagowanie wśród uczniów wiedzy na temat polskiej kolei. Zwrócenie uwagi na rolę kolei, która znacznie przysłużyła się rozwojowi województwa lubelskiego oraz jej obecnej funkcji jako ekologicznego środka transportu. Konkurs ma za zadanie promować kolej oraz umożliwić uczniom prezentację zainteresowań i uzdolnień.Konkurs rozpoczyna się z dniem 01 lutego 2013r. i trwa do 05 kwietnia 2013 r. Wszelkie prace dostarczone 
po tym terminie nie będą brane pod uwagę. Decyduje data stempla pocztowego.Praca powinna zawierać nie więcej niż 3 wywołane w dowolnym formacie zdjęcia. 
 Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatów: zamojskiego, biłgorajskiego 
i hrubieszowskiego. Udział w konkursie jest bezpłatny.Finał konkursu nastąpi w dniu 19 kwietnia 2013r., o godzinie 10.00 w siedzibie PKP LHS Sp. z o.o. 
w Zamościu, ul. Szczebrzeska 11.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 19 kwietnia 2013 r. Pojawią się m.in. na stronie internetowej 
Organizatorów: www.pejzazekolejowe.pl oraz www.abratkowski.eu 

Pracę fotograficzną należy przesłać do Organizatora w zaklejonej kopercie opisanej godłem, lub dostarczyć osobiście na adres:
PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o. w Zamościu, ul. Szczebrzeska 11 (pok. nr 3 w bud. A) z dopiskiem KONKURS: „PEJZAŻE KOLEJOWE czyli kieruj świat na właściwe tory”.


Oceń news:
Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Podpis / Pseudonim

Treść komentarza

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.