zamosc.tv

Zginął pasażer audi

dodano: 20.02.2013

Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj rano w miejscowości Raciborowice. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącym z przeciwka mercedesem. W wyniku tego zdarzenia cztery osoby zostały przewiezione do szpitala. Pomimo udzielanej pomocy medycznej 63- letni pasażer zmarł. Kierujący byli trzeźwi.

Dzisiaj około godz. 07.15 w miejscowości Raciborowice doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Audi 57- letni mieszkaniec Łęcznej znajdując się na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka mercedesem, którym kierował 50- letni mieszkaniec Hrubieszowa.

Oceń news:
Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Podpis / Pseudonim

Treść komentarza

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.