Nowa perspektywa budżetowa 2014-2020. Pozycja Polski w Europie
dodano: 28.02.2013Prof. Lena Kolarska-Bobińska zaprasza do udziału w spotkaniach pt. „Przyszłe reformy Unii Europejskiej. Nowa perspektywa budżetowa 2014-2020. Pozycja Polski w Europie” z udziałem Stanisława Żmijana, Posła na Sejm RP oraz Tomasza Pękalskiego, Członka Zarządu Województwa Lubelskiego, które odbędą się w dniu 4 marca br. w Tomaszowie Lubelskim i Janowie Lubelskim.
Spotkanie w Tomaszowie Lubelskim rozpocznie się w poniedziałek 4 marca 2013 r. o godzinie 13.00 w Starostwie Powiatowym (ul. Lwowska 68, Sala Konferencyjna), natomiast spotkanie w Janowie Lubelskim rozpocznie się o godzinie 17.00 w Janowskim Ośrodku Kultury (ul. Jana Pawła II 3, sala Widowiskowa).
Nowe ramy finansowe Unii Europejskiej i podział środków szczególnie w kontekście polityki spójności są dla naszego kraju, a zwłaszcza regionu bardzo ważne. Lubelszczyzna należy do najsłabiej rozwiniętych regionów UE stąd tak ważne dla naszego województwa są środki zewnętrzne i planowane kierunki ich wydatkowania.
Biuro Poseł do PE prof. Leny Kolarskiej-Bobińskiej, Lublin
Aktualności
więcej-
Kiedy można pobierać wodę bez pozwolenia wodnoprawnego?
- "Antygona w Nowym Jorku" Teatr im. J. Osterwy w Lublinie
- Komunikat - utrudnienia w parkowaniu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Zamościu
- Mercedes przepłynął ocean i został zatrzymany w Hrubieszowie
- Auta skradzione w Portugalii i Niemczech odzyskane dzięki BiOSG
- 44-latka straciła ponad 200 tysięcy złotych. Uwierzyła, że bierze udział w policyjnej akcji
- 18-latka zatrzymana po zranieniu dziewczynki
- Ulica Literacka 2026
Komentowane Aktualności
- Komunikat - utrudnienia w parkowaniu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Zamościu (2)
- Ulica Literacka 2026 (1)
- Charytatywny koncert na Rynku Wielkim. Wszyscy gramy dla Dominiki (1)
- Obywatel Uzbekistanu za organizowanie nielegalnej migracji został wydalony z Polski (1)
- Ulica Literacka 2026 (1)
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXIX sesja Rady Miasta Zamość (410)
- Święto Policji w Zamościu (3)
- 43-latek stracił panowanie nad motocyklem (1)
- Zderzenie auta z quadem (8)
- Korowód Kultur (3)
- Dziękuję i życzę (1685)
- Mandat 1000 zł i 10 punktów dla 39-latki (2)
- Dziękuję i życzę (1685)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Lato z Rafaelem - wakacje dla serca, duszy i wyobraźni
dodano: 02.07.2026Wakacje to czas odpoczynku. Zapraszamy na wyjątkowy cykl spotkań kinowych z filmami, które zmieniają życie! „Lato z Rafaelem” to historie pełne wiary, nadziei i miłości, poruszające tematykę duchowości, relacji międzyludzkich, przebaczenia oraz poszukiwania sensu życia. To kino, które nie tylko dostarcza emocji, ale także daje przestrzeń do refleksji i wspólnoty, ale przede wszystkim pomaga dostrzec to, co w życiu najważniejsze. Projekcje odbywają się w każdą wakacyjną niedzielę (lipiec- sierpień) o godz. 15:00 w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu.
Zobacz materiałWakacyjne czwartki w zamojskim zoo – lato 2026
dodano: 06.07.2026Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5–12 lat wraz z opiekunami na letnie zajęcia plenerowe „Wakacyjne czwartki w zamojskim zoo”.
Zobacz materiałBezpłatne szkolenia: zapobiegaj wypadkom przy pracy
dodano: 25.06.2026Wypadkom przy pracy i chorobom zawodowym pracowników można zapobiegać. Od czego zacząć? Na przykład od bezpłatnych szkoleń, na które zaprasza Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Trwają zapisy.
Zobacz materiałUlica Literacka 2026
dodano: 20.07.2026Ulica Literacka 1 sierpnia 2026 r. godz. 14:00-20:30 Park Miejski – Parkowa Caffe Zamojski Dom Kultury wstęp wolny
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)