Wkrótce IV Lubelski Kiermasz Turystyczny
dodano: 20.03.2013Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna serdecznie zaprasza do udziału w IV Lubelskim Kiermaszu Turystycznym, który odbędzie się w dniach 26-28 kwietnia 2013 roku na Starym Mieście w Lublinie. Uprzejmie informujemy, że zgłoszenia należy przesyłać do dnia 8 kwietnia 2013 r. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o wzięciu udziału będzie decydowała kolejność zgłoszeń.
Będzie to jedna z największych imprez o charakterze turystycznym i promocyjnym w województwie lubelskim. Podczas imprezy wystawcy będą mieli możliwość nie tylko zaprezentowania swojej oferty turystycznej, ale także prowadzenia sprzedaży. Imprezie towarzyszyć będą liczne atrakcje: występy muzyczne, pokazy taneczne w wykonaniu lokalnych artystów oraz konkursy z wiedzy o Lublinie i Regionie Lubelskim z cennymi nagrodami. Dzięki plenerowej formie mieszkańcy miasta, województwa lubelskiego oraz goście zainteresowani turystyką, kulturą i kulinariami naszego Regionu, będą mogli uczestniczyć w Kiermaszu nieodpłatnie. Do udziału w IV Lubelskim Kiermaszu Turystycznym serdecznie zapraszamy przedstawicieli samorządów oraz branży turystycznej województwa lubelskiego: organizatorów turystyki, biura podróży, lokalne organizacje turystyczne, lokalne grupy działania, stowarzyszenia, uniwersytety, przewoźników oraz lubelskie przedsiębiorstwa zajmujące się wytwarzaniem regionalnych produktów. Zapraszamy również regionalne organizacje turystyczne z całej Polski, miasta wojewódzkie oraz miasta i regiony partnerskie Lublina i Lubelszczyzny.
Aktualności
więcej-
17. Przegląd Nowego Kina Francuskiego
- Prowadził ciężarówkę pod wpływem alkoholu i został wydalony z Polski
- Tango dla starszej młodzieży
- Pijany i bez uprawnień kierował Volkswagenem
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu
- ‘’Magiczny Koncert – Bajki Świata’’ - koncert z okazji Dnia Dziecka
- Zwiększenie odporności gmin i sołectw na zagrożenia bezpieczeństwa państwa
- Medyka: tajemnicze grzyby wykryte przez SG i KAS
Komentowane Aktualności
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Wypadek z udziałem Mercedesa i Mana na DK 74 (1)
- Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty (1)
- Strefa Płatnego Parkowania w Zamościu powraca! (5)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (263)
- XXVI sesja Rady Miasta Zamość (608)
- Wypadek z udziałem karetki (7)
- Pożar lasu w powiecie biłgorajskim (5)
- Potrącenie 59-letniej rowerzystki (6)
- Marcin Zamoyski Honorowym Obywatelem Zamościa (25)
- 235. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja (8)
- Dziękuję i życzę (1679)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Kino Konesera w maju
dodano: 11.05.2026Zamojska Akademia Kultury oraz Klub Filmowy „Senso” serdecznie zapraszają na spotkania filmowe z cyklu Kino Konesera. W maju na ekranie ROMERIA (14.05.2026) – najbardziej osobisty film Carli Simón, który urzeka szczerością i wizualnym pięknem, zabierając widza w emocjonalną podróż do rodzinnych korzeni oraz przedpremierowo DRUGIE ŻYCIE (28.05.2026) - kino delikatne, słoneczne i bliskie widzowi. Opowieść o tym, że czasem, by ocalić siebie, trzeba zawalczyć o swój dom. I że nigdy nie jest za późno, by zacząć od nowa.
Zobacz materiałMiasto Zamość otrzymało sprzęt łączności radiowej
dodano: 07.05.2026Miasto Zamość otrzymało nowy sprzęt łączności radiowej dla Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego. Wyposażenie o wartości ponad 35 tys. zł zostało sfinansowane z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej oraz przekazane przez Wojewodę Lubelskiego.
Zobacz materiałMZK Zamość z niespodzianką na majówkę. Jazda po mieście bez biletów
dodano: 29.04.2026Wyjątkowy prezent robi Miejski Zakład Komunikacji w Zamościu mieszkańcom miasta. W piątek, 1 maja autobusami spółki będzie można jeździć bez kupowania biletów.
Zobacz materiałOstatnie poprawki przed sezonem turystycznym
dodano: 22.04.2026To ostatnie poprawki przed sezonem turystycznym. W Parku Miejskim w Zamościu ruszył we wtorek (21 kwietnia) remont jednego z mostków nad stawem.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)