Zderzenie dwóch rowerzystów
dodano: 14.06.2013Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj w miejscowości Pielaki gm. Uchanie. Jak wynika z wstępnych ustaleń, 12-letni mieszkaniec tej miejscowości jadąc rowerem, chciał ominąć pieszych i zjechał na przeciwny pas ruchu. W momencie zjechania, doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka 12-letnim rowerzystą z Jarosławca.
Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 16:00 w miejscowości Pielaki gm. Uchanie. Dyżurny hrubieszowskiej policji został powiadomiony telefonicznie przez dyspozytora Pogotowia Ratunkowego o wypadku drogowym.
Na miejscu policjanci ustalili, że 12-latek pochodzący z tej miejscowości, jadąc drogą rowerem, zjechał ze wzniesienia, aby ominąć pieszych. Kiedy zjechał na przeciwnym pas ruchu, doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka drugim rowerzystą, którym okazał się 12-letni mieszkaniec Jarosławca.
Aktualności
więcej-
Kolejny koncert z cyklu Mental Surfing
- Odpowie za groźby i zranienie nożem 24-latka
- Pieniądze z programu "Dobry Start" już na kontach
- W schronisku powstanie nowy pawilon dla psów
- Charytatywny koncert na Rynku Wielkim. Wszyscy gramy dla Dominiki
- Ulica Literacka 2026
- Obiecywali łatwy zarobek w Internecie. 30-latek stracił blisko 10 tysięcy złotych
- Ruszają zapisy na 44. Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę
Komentowane Aktualności
- Obywatel Uzbekistanu za organizowanie nielegalnej migracji został wydalony z Polski (1)
- Ulica Literacka 2026 (1)
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXIX sesja Rady Miasta Zamość (392)
- Święto Policji w Zamościu (3)
- 43-latek stracił panowanie nad motocyklem (1)
- Zderzenie auta z quadem (8)
- Korowód Kultur (3)
- Dziękuję i życzę (1685)
- Mandat 1000 zł i 10 punktów dla 39-latki (2)
- Dziękuję i życzę (1685)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Tymczasowy areszt dla 19-letniego sprawcy śmiertelnego wypadku drogowego
dodano: 17.07.2026Sąd na wniosek śledczych zastosował tymczasowy areszt wobec 19-latka. Mężczyzna jest podejrzany o spowodowanie w stanie nietrzeźwości tragicznego wypadku drogowego, w którym śmierć poniósł jego rówieśnik. Do zdarzenia doszło 13 czerwca 2026 roku na terenie gminy Wierzbica.
Zobacz materiał„Nie daj się wciągnąć – wakacje to czas na przygody, nie na narkotyki”
dodano: 30.06.2026Lato to czas odpoczynku, przygód i nowych doświadczeń. Dla wielu dzieci i młodzieży wakacje oznaczają wyjazdy na kolonie, obozy, festiwale czy spotkania z rówieśnikami. To również okres większej swobody, nowych znajomości i pierwszych samodzielnych decyzji. Niestety, właśnie wtedy młodzi ludzie mogą zetknąć się z sytuacjami, które niosą za sobą poważne zagrożenia, w tym z propozycjami sięgania po narkotyki i inne substancje psychoaktywne.
Zobacz materiałZamość zakwita setkami róż. A ma ich być jeszcze więcej
dodano: 12.07.2026Dopiero zostały posadzone, wyglądają jeszcze niepozornie, ale już robią wrażenie. Gdy rozkwitną w pełni, na pewno będą zachwycać, a miasto zrobi się jeszcze piękniejsze. Przy ulicy Piłsudskiego w Zamościu z dnia na dzień przybyło kilkaset sadzonek róż.
Zobacz materiałZostań żołnierzem 19 Chełmskiego dywizjonu artylerii samobieżnej
dodano: 12.07.202619. Chełmski dywizjon artylerii samobieżnej prowadzi rekrutację do zawodowej służby wojskowej. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą zostać żołnierzami zawodowymi 19. Chełmskiego dywizjonu artylerii samobieżnej w korpusie: oficerskim; podoficerskim; szeregowych.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)